Adana Tercüme

Noter Tarafından Onaylı Tercüme 2020

Adana Tercüme , yeminli tercümanları ve onayları noter tarafından tasdiktenmiş Tercumix, pasaport, şirketler arası resmi faaliyetler, yurtdışı kurumları ile resmi ihale ve sözleşmeler, kimlik, denklik evrakları, hem lisans hem de yüksek lisans mezuniyet belgeleri gibi birçok belgeler noter tarafından yeminli olan tercümanlarımız tarafından Adana’da etkili ve doğru bir şekilde tercümeleri yapılır. Tercumix tarafından çeviri iki nüsha olarak düzenlenmekte olup, belgelerin üzerine yeminli tercümanın adı ve tercüme yapıldığı tarih yazılmaktadır. Belgelerden birine noter onayı yapıldıktan sonra verilirken diğeri ise noter içinde bulunmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İller: Ceyhan, Feke,Çukurova, Karaisalı, Karataş,İmamoğlu Kozan, Sarıçam, Aladağ,Seyhan, Tufanbeyli,Pozantı, Yumurtalık,Saimbeyli ve Yüreğir’dir.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

adana hizmet bölgesi
adana hizmet bölgesi

Adana Hukuk Tercümesi

Adana Hukuki Tercüme süreçleri yürüten resmi belge ve işlemlere hizmet eden hukuk tercümeleri, Adana’da, yönetmelikler, patent başvuruları ve mahkemeler tarafından verilmiş resmi kararlar gibi konularda Tercumix hizmeti tarafından verilmektedir.

Adana Yeminli Tercüme

Adana Yeminli tercüme nin öncelikle büyük bir sorumluluk ve titizlik gerektirdiğini bilmek gerekir. Adana’da yeminli tercüme yapmak için, yasal hakları korumaya özen gösteren bir şekilde hizmet tanıyan Tercumix sitesi bulunmaktadır.

Adana Sözlü Tercüme

Adana Sözlü Tercüme İnsanların arasında interaktif bir iletişimin olması, katılımcı sayısının çok fazla olduğu kurum veya kuruluşlarda, nikah törenlerinde, eş zamanlı bir şekilde yapılan tercümelere sözlü tercüme adı verilir. Eş zamanlı bir tercümenin en önemli yanı ise hem daha akıcı bir konuşmanın hem de iletişimin gücünü göstermektir.Sözlü tercüme yapan tercümanların bu tür tercümelerde aktif rol olması için öncelikle tercümanın iletişim becerileri göz önünde bulundurulmaktadır.

Adana Mekanik ve Teknik Tercüme

Adana Teknik Tercüme içerdiği konular tam olarak teknik ürünlerin sahip olduğu kataloglar, ürün tanıtım broşürleri, TSE evrakları ve ISO-CE gibi teknik belgelerinçevirisi yapan hizmet Tercumix tarafından özenli ve açık bir şekilde verilmektedir.

Adana Apostil Tasdikli Tercüme

Lahey antlaşmasına göre resmi kurum veya kuruluşların belgelerinin kullanılabilmesi için öncelikle apostil onayının olması gerektiği söylenmektedir. Apostil onayı genel olarak Üniversiteler arası belgeler, transkript gibi evrakları kapsayan bir alan olup bu onayı almak için gerekli başvurular kaymakamlık veya valilik kurumlarında yapılmaktadır.

Adana Yazılı Yeminli Tercüme

Adana Yazılı Tercüme, Tercumix tarafından gerekli özveri ve titizlik ile yapılan yazılı tercümelerin kendine özgü bir kalitesi ve açık, anlaşılır bir dili olması gerekmektedir. Noter tarafından yeminli olan tercümanlar, belirledikleri hedef dile çevirilerini sunarlar. İdari ve hukuki belgeler, ehliyet belgeleri, kimlikler, şirketler arası işler, patentler gibi yazılı belgeler noter tarafından yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Adana Almanca Tercüme

 

Adana İngilizce Tercüme

 

Adana Fransızca Tercüme

 

Adana Rusça Tercüme

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Afyonkarahisar Almanca Tercüme
Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Afyonkarahisar İngilizce Tercüme
Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Afyonkarahisar Fransızca Tercüme
Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Afyonkarahisar Rusca Tercüme
Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil