Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Adana Tercüme Ofisi

 

Adana Tercüme Ofisi

 

Adana Tercüme , yeminli tercümanları ve onayları noter tarafından tasdiktenmiş Tercumix, pasaport, şirketler arası resmi faaliyetler, yurtdışı kurumları ile resmi ihale ve sözleşmeler, kimlik, denklik evrakları, hem lisans hem de yüksek lisans mezuniyet belgeleri gibi birçok belgeler noter tarafından yeminli olan tercümanlarımız tarafından Adana’da etkili ve doğru bir şekilde tercümeleri yapılır. Tercumix tarafından çeviri iki nüsha olarak düzenlenmekte olup, belgelerin üzerine yeminli tercümanın adı ve tercüme yapıldığı tarih yazılmaktadır. Belgelerden birine noter onayı yapıldıktan sonra verilirken diğeri ise noter içinde bulunmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İller: Ceyhan, Feke,Çukurova, Karaisalı, Karataş,İmamoğlu Kozan, Sarıçam, Aladağ,Seyhan, Tufanbeyli,Pozantı, Yumurtalık,Saimbeyli ve Yüreğir’dir.

 

Adana Hukuk Tercümesi

Adana Hukuki Tercüme süreçleri yürüten resmi belge ve işlemlere hizmet eden hukuk tercümeleri, Adana’da, yönetmelikler, patent başvuruları ve mahkemeler tarafından verilmiş resmi kararlar gibi konularda Tercumix hizmeti tarafından verilmektedir.

Adana Yeminli Tercüme

Adana Yeminli tercüme nin öncelikle büyük bir sorumluluk ve titizlik gerektirdiğini bilmek gerekir. Adana’da yeminli tercüme yapmak için, yasal hakları korumaya özen gösteren bir şekilde hizmet tanıyan Tercumix sitesi bulunmaktadır.

Adana Sözlü Tercüme

Adana Sözlü Tercüme İnsanların arasında interaktif bir iletişimin olması, katılımcı sayısının çok fazla olduğu kurum veya kuruluşlarda, nikah törenlerinde, eş zamanlı bir şekilde yapılan tercümelere sözlü tercüme adı verilir. Eş zamanlı bir tercümenin en önemli yanı ise hem daha akıcı bir konuşmanın hem de iletişimin gücünü göstermektir.Sözlü tercüme yapan tercümanların bu tür tercümelerde aktif rol olması için öncelikle tercümanın iletişim becerileri göz önünde bulundurulmaktadır.

Adana Mekanik ve Teknik Tercüme

Adana Teknik Tercüme içerdiği konular tam olarak teknik ürünlerin sahip olduğu kataloglar, ürün tanıtım broşürleri, TSE evrakları ve ISO-CE gibi teknik belgelerinçevirisi yapan hizmet Tercumix tarafından özenli ve açık bir şekilde verilmektedir.

Adana Apostil Tasdikli Tercüme

Lahey antlaşmasına göre resmi kurum veya kuruluşların belgelerinin kullanılabilmesi için öncelikle apostil onayının olması gerektiği söylenmektedir. Apostil onayı genel olarak Üniversiteler arası belgeler, transkript gibi evrakları kapsayan bir alan olup bu onayı almak için gerekli başvurular kaymakamlık veya valilik kurumlarında yapılmaktadır.

Adana Yazılı Yeminli Tercüme

Adana Yazılı Tercüme, Tercumix tarafından gerekli özveri ve titizlik ile yapılan yazılı tercümelerin kendine özgü bir kalitesi ve açık, anlaşılır bir dili olması gerekmektedir. Noter tarafından yeminli olan tercümanlar, belirledikleri hedef dile çevirilerini sunarlar. İdari ve hukuki belgeler, ehliyet belgeleri, kimlikler, şirketler arası işler, patentler gibi yazılı belgeler noter tarafından yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

  • Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.
  • Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.
  • Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.
  • Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.
  • Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.
  • Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?