Adıyaman Tercüme

Adıyaman Tercüme Bürosu Noter Onaylı 2020

Adıyaman Tercüme Pasaport, şirketler arası resmi faaliyetler, yurtdışı kurumları ile resmi ihale ve sözleşmeler, kimlik, denklik evrakları, hem lisans hem de yüksek lisans mezuniyet belgeleri gibi birçok belgeler için noter onayı yapılmaktadır. Yapılan tercüme belgeleri iki adet nüsha olarak çıkarılmaktadır.Yeminli tercümanın adı belgenin üzerine yazılmaktadır. Tercumix tarafından belgelerin biri verilirken diğeri ise noterde kalmalıdır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Kahta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat’tır.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

adiyaman-hizmet-bolgesi
adiyaman-hizmet-bolgesi

Adıyaman Hukuk Tercümesi

Adıyaman Hukuki Tercüme ve idari belgeler, her türlü hukuki süreç bildirimleri, mahkemelerin vermiş olduğu kararlar, çıkarılan düzenlemeler gibi resmi belgeler Tercumix tarafından yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Adıyaman Yeminli Tercüme

Adıyaman Yeminli Tercüme büyük bir disiplin ve özveriye ihtiyacı olmakla beraber Tercumix tarafından yapılan yeminli tercümeler noter tarafından onaylı bir şekilde hazırlanmaktadır. Var olan bütün hakları koruyup muhafaza eden bütün resmi ve yeminli belgeler Tercumix tarafından verilmektedir.

Adıyaman Sözlü Tercüme

Adıyaman Sözlü Tercüme Topluluk önünde yapılan ve çevirinin düzgün bir iletişim ile oluşturmak için tercümanın büyük bir rolü vardır. Nikah törenleri, topluluk konferansları gibi insanların fazla olduğu yerlerde yapılan tercümelerdir. Tercumix bu konuda yetenekli ve iletişim gücü yüksek tercümanlar ile çalışmaktadır.

Adıyaman Mekanik ve Teknik Tercüme

Adıyaman Teknik Çeviri içerdiği başlıklar, ürünler için teknik bilgi kılavuzları, tanıtım belgeleri ve kullanım kılavuzları gibi konuları kapsamaktadır. Teknik çeviri için her türlü hizmet Tercumix tarafından verilmektedir.

Adıyaman Apostil Tasdikli Çeviri

Ülkelerin birbirleri ile resmi belgeleri kullanabilmesi için apostil onayına başvurmaları gerekmektedir. Apostil onayı, kaymakamlık veya valilik gibi resmi kurumlarda yapılmaktadır.

Adıyaman Yazılı Yeminli Tercüme

Adıyaman Yazılı Çeviri Hukuki belgeler, kimlikler, şirketler arası işler, patentlergibi birçok resmi evraklar noter tarafından yeminli tercümanlar ve Tercumix kalitesi ile onaylanmaktadır.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Adıyaman Almanca Tercüme

 

Adıyaman İngilizce Tercüme

 

Adıyaman Fransızca Tercüme

 

Adıyaman Rusca Tercüme

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz Adıyaman çeviri olarak bütün ilçelerde hizmet vermekteyiz .

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Kahta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat’tır.

Almanca Tercüme Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Tercüme Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Tercüme Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusca Tercüme Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil