Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Adıyaman

Adıyaman Tercüme Ofisi

 

Adıyaman Tercüme Pasaport, şirketler arası resmi faaliyetler, yurtdışı kurumları ile resmi ihale ve sözleşmeler, kimlik, denklik evrakları, hem lisans hem de yüksek lisans mezuniyet belgeleri gibi birçok belgeler için noter onayı yapılmaktadır. Yapılan tercüme belgeleri iki adet nüsha olarak çıkarılmaktadır.Yeminli tercümanın adı belgenin üzerine yazılmaktadır. Tercumix tarafından belgelerin biri verilirken diğeri ise noterde kalmalıdır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Kahta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat’tır.

Adıyaman Hukuk Tercümesi

Adıyaman Hukuki Tercüme ve idari belgeler, her türlü hukuki süreç bildirimleri, mahkemelerin vermiş olduğu kararlar, çıkarılan düzenlemeler gibi resmi belgeler Tercumix tarafından yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Adıyaman Yeminli Tercüme

Adıyaman Yeminli Tercüme büyük bir disiplin ve özveriye ihtiyacı olmakla beraber Tercumix tarafından yapılan yeminli tercümeler noter tarafından onaylı bir şekilde hazırlanmaktadır. Var olan bütün hakları koruyup muhafaza eden bütün resmi ve yeminli belgeler Tercumix tarafından verilmektedir.

Adıyaman Sözlü Tercüme

Adıyaman Sözlü Tercüme Topluluk önünde yapılan ve çevirinin düzgün bir iletişim ile oluşturmak için tercümanın büyük bir rolü vardır. Nikah törenleri, topluluk konferansları gibi insanların fazla olduğu yerlerde yapılan tercümelerdir. Tercumix bu konuda yetenekli ve iletişim gücü yüksek tercümanlar ile çalışmaktadır.

Adıyaman Mekanik ve Teknik Tercüme

Adıyaman Teknik Çeviri içerdiği başlıklar, ürünler için teknik bilgi kılavuzları, tanıtım belgeleri ve kullanım kılavuzları gibi konuları kapsamaktadır. Teknik çeviri için her türlü hizmet Tercumix tarafından verilmektedir.

Adıyaman Apostil Tasdikli Çeviri

Ülkelerin birbirleri ile resmi belgeleri kullanabilmesi için apostil onayına başvurmaları gerekmektedir. Apostil onayı, kaymakamlık veya valilik gibi resmi kurumlarda yapılmaktadır.

Adıyaman Yazılı Yeminli Tercüme

Adıyaman Yazılı Çeviri Hukuki belgeler, kimlikler, şirketler arası işler, patentlergibi birçok resmi evraklar noter tarafından yeminli tercümanlar ve Tercumix kalitesi ile onaylanmaktadır.

  • Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.
  • Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.
  • Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.
  • Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.
  • Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.
  • Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?