Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Akreditif Tercümesi

Akreditif Tercümesi 2020

Akreditif Tercümesi; sadece ingilizce bilmenin yeterli olmadığı bankacılıkla alakalı teknik bilgileri gerektiren akreditif tercümesi önemli bir tercüme türüdür. 

Akreditif 2020 Nedir?

Akreditif Tercümesi; Akreditif ticaret yapmak isteyen kişiye talep edilen evrakları düzenleyip iletmesi şartını yerine getirdiği takdirde belirlenen tutarın ödeneceğini bildiren belgeye denilmektedir. Yani aslında şartlı bir kredi çeşidi olduğunu söyleyebiliriz.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Farklı şekillerde kullanılmakta olan akreditif şartın yerine getirilmesine mukabil olan bedelin ödenmesi alanında meydana gelir. Akreditifin kullanıldığı alanlar sırası ile:

 • Vesikalı kredi 
 •  Ticaret kredi mektubu
 •  Vesikalı kredi mektubu
 •  Kredi mektubu

Saymış olduğumuz şekillerde kullanılmakta olan akreditif, uluslararası ticarette ve mal alışverişinde bulunacak olan tarafların birbirine tanımadığı durumlarda kullanılmaktadır. Örneğin farklı ülkelerde yer alan alıcı ve satıcıların banka yolu ile kendilerini güvence altına almasına akreditif diyebiliriz. 

Akreditif Tercümede Tercumix.com Farkı 

Akreditif Tercüme sadece İngilizce bilgisinin yeterli olmadığı bu metinlerinanlaşılabilmesi için gerekli teknik bilgiye sahip olmasını gerektiren akreditif tercüme hizmeti sunacak olan kişilerin alanında uzman profesyoneller olması gerekmektedir.  Birçok tercüme dilinde ve alanında  tercümanlarının yeterliliğine büyük bir özen gösteren büromuz tercüme alanında da alanında uzman tercümanlar ile alanında uzman tercümanlar ile çalışmaktadır.  Akreditif tercüme türünde önemli olan bir diğer unsur ise gizlilik ve güvenlik garantisidir. Büromuz akreditif tercüme hizmeti verdiği firmaların güvenlik ve gizliliğine büyük önem vermektedir.  Akreditif tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda, İhtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en uygun fiyat ile sizlere sunan büromuz ihtiyacınız olan hizmete en kısa sürede yerine getirip İhtiyacınız olan tercüme metnine sizlere teslim edecektir. 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Akreditif Tercümesi

İngilizce Akreditif Tercümesi

Fransızca Akreditif Tercümesi

Rusça Akreditif Tercümesi

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Sadece İngilizce bilgisinin yeterli olmadığı bu metinlerinanlaşılabilmesi için gerekli teknik bilgiye sahip olmasını gerektiren akreditif tercüme hizmeti sunacak olan kişilerin alanında uzman profesyoneller olması gerekmektedir. Birçok tercüme dilinde ve alanında tercümanlarının yeterliliğine büyük bir özen gösteren büromuz tercüme alanında da alanında uzman tercümanlar ile alanında uzman tercümanlar ile çalışmaktadır. Akreditif tercüme türünde önemli olan bir diğer unsur ise gizlilik ve güvenlik garantisidir. Büromuz akreditif tercüme hizmeti verdiği firmaların güvenlik ve gizliliğine büyük önem vermektedir. Akreditif tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda, İhtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en uygun fiyat ile sizlere sunan büromuz ihtiyacınız olan hizmete en kısa sürede yerine getirip İhtiyacınız olan tercüme metnine sizlere teslim edecektir.

Kaliteli akreditif tercüme hizmeti almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz, fiyat teklifi alarak uygun fiyatler karşılığında akreditif tercüme hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz

Almanca Akreditif Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Akreditif Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Akreditif Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Akreditif Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]