Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Almanca Katalog Tercümesi

Türkiye’nin Katalog Tercümesi Tercüme Bürosu

Kataloglar şirketleri hakkında insanları bilgilendirmek isteyen kişilerin kullandıkları önemli araçlardan biridir. Katalogların şirketler tarafından ürün ve hizmetlerini sergilemek amacı ile görsel kullanılarak hazırlandığını söyleyebiliriz. Ürünlerin içerikleri fiyatları ve detay bilgilerinin yer aldığı kataloglara, şirketinizin dünyaya açılabilmesi için farklı dillerde seçenekler sunmanız sizin için oldukça önemlidir.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Katalog tercümesi hizmetinde, müşterilerinizin marka kimliğinizi ve ürünlerinizi doğru anlayabilmesi için kaliteli bir çeviri hizmeti almanız oldukça önemlidir. Tercüme sitenizi seçmeden önce, çalışacağınız yere hizmetle ilgili tüm beklentilerinizi aktarmanız sizin için faydalı olacaktır. Bu noktada çeviri hizmetini verecek olan büronun, firmanızı tam olarak tanıması oldukça önemlidir. Bu amaç doğrultusunda ürünleriniz ile ilgili bilgi ve görselleri özenle incelemeleri gerekmektedir. Yapılacak olan çeviri müşterinin ilgisini çekecek şekilde oluşturulmalıdır. kataloğun uzun görsel kalitesi göz önünde bulundurarak, görsele uygun çevirinin yapılması gerekmektedir. Çeviri bürosunun yazı diline uygun olan fontu seçmesi gerekmektedir. Firma imajınız üzerinde oldukça büyük etkisi olan kataloglarınız ve broşürleri nizin, yanlış çevirilmesi sonucu imajınız zarar görebilir. Alanında uzman bir firma ile çalışmanız sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Katalog Tercümesi

İngilizce Katalog Tercümesi

Fransızca Katalog Tercümesi

Rusça Katalog Tercümesi

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Alanında uzman tercümanlar ile çalışan tercumix.com, mümkün olan en kısa sürede işinizi teslim eder. Bizim için önemli olan diğer bir nokta ise gizliliktir. Firma bilgilerinizi bizimle güvendedir. Bizden alacağınız hizmetin bir diğer avantajı ise yurtdışında ortaklarınız varsa onların gözünde daha yüksek bir prestije sahip olabilirsiniz. Hem yerel hem uluslararası alanda sağlam bir marka bilinirliği için bizi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli katalog tercüme hizmeti almak istiyorsanız. Marka kimliğinize önem veriyorsanız, tercumix.com aradığınız çeviri sitesidir. Tercüme hizmeti almak istediğiniz kataloğu, web sitemize yükleyerek uygun fiyat teklifleri alabilir. Yüksek kaliteli tercüme hizmetine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Almanca Katalog Tercümesi
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Katalog Tercümesi
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Katalog Tercümesi
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Katalog Tercümesi
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?