Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Almanca Web Sitesi Tercümesi

Türkiye’nin Web Sitesi Tercüme Bürosu

Şirketini uluslararası alanda tanıtmak istiyeyen firmalar için web sitelerine farklı dil seçenekleri eklemeleri neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Bu noktada web sitesi tercümeleri oldukça büyük önem kazanmıştır.

Firmanız için yabancı müşteriler bulmak istiyorsunuz bunu yapmamızın en düşük maliyetli yolu web siteniz üzerinde farklı dillere yer vermektir. Web sitenize giren müşteriler kendi dillerine deha kim olduğunuzu görecekler, sizlerle çalışma noktasında herhangi bir çekinceleri kalmayacaktır.

Web sitenizde yabancı dil seçeneklerine yer vermenizin bir diğer faydası ise web sitenizi ziyaret edecek olan Türk kullanıcıların, sizlerin farklı ülkelerle ve farklı milletlerle işler yaptığınızı görerek firmanıza olan güven duygusunun gelişmesidir.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

İhtiyacınız olan yurtdışı pazarına mümkün olan en kısa sürede ve en etkileyici şekilden ulaşabilmeniz noktasında sizlere fayda sağlayacak olan, kaliteli bir web site çeviri hizmetidir. Web sitenizde kullanılacak olan yabancı dilin profesyonel bir şekilde çevri olup olmaması kurumsal imajınız noktasında dikkat etmeniz gereken bir alandır.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Web Sitesi Tercümesi

İngilizce Web Sitesi Tercümesi

Fransızca Web Sitesi Tercümesi

Rusça Web Sitesi Tercümesi

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Tercüme sitemiz alanında uzman ve deneyimli tercümanları ile sizlere kaliteli web sitesi çeviri hizmeti sunmaktadır. Sizlere 7/24 hizmet verebilmek adına gerekli teknik altyapısına sahip olmak için elimizden gelen çabayı göstererek bugüne geldik. İhtiyacınız olan web sitesi çevirisini mümkün olan en kısa sürede teslim ederiz. Alanında uzman tercümanlar dan oluşan geniş kadromuz, gittikçe büyüyen bir ailedir.

Global bir şirket olmamızın yolundaki mühim adımlardan biri müşterilerinizin dili ile konuşan bir web sitesine sahip olmaktır. müşterinize üzerinde profesyonellerin çalışmış olduğu bir web sitesine sunmanız dahilinde, web siteniz müşterileriniz için firmanızın profesyonelliğini temsil eden bir duruma gelmektedir. kaliteli web sitesi çeviri hizmeti için web sitemizi ziyaret edebilir yeminli tercüme hizmetimiz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Almanca Web Sitesi Tercümesi
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Web Sitesi Tercümesi
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Web Sitesi Tercümesi
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Web Sitesi Tercümesi
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?