Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Altyazı Tercümesi

Altyazı Tercümesi (Subtitle) 2020

Altyazı tercümesi yabancı film ve dizi sitelerinin en çok ihtiyaç duyguğu alanlardan biridir. Belgeseller, Youtube videoları, sanatsal içerikler, video klipler gibi alanlarda da kaliteli altyazı tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. 

Kaliteli altyazı çevirisindeki kritik noktalar iki tanedir: 

 • Altyazının görüntüler ile senkron olması
 • Durumun olduğu gibi aktarılması

Bu iki hususa dikkat edilmediği taktirde altyazı çevirisi eksik ve anlamsız bir çeviri durumuna düşecektir. O nedenla altyazı tercümesi yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır.

Altyazının görütün ile senkron şekilde olmaması veya altyazının ekranda izleyicilerin okuyamayacağı kadar kısa süre kalması bu noktadaki sorunlardandır. Bu gibi durumların yaşanmaması adına tercümanlarımız, içerikteki mesajın anlam kaybetmemesi ve senkron şekilde ilerlemesi için çalışmalar yapmaktadır. 

 Bazen altyazı tercümesine ihtiyacı olan kişilerin acil altyazı tercümesine ihtiyaçları olabilmektedir. Sizlere ihtiyacınız olan her an yanıt verebilmek için 7/24 çalışan ekibimiz, ihtiyacınız olan çeviriyi mümkün olan en kısa sürede tamamlayacaktır.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Altyazı Tercümesi 2020’ de Neden Tercumix.com

Altyazı Tercümesi Tercumix.com noter yeminli online tercüme bürosu olarak, alanında uzman profesyonellerden oluşan kadromuz ile sizlere altyazı tercümesi hizmeti sunmaktayız. Tercüme hizmetini pekçok kategoride gerçekleştirmekteyiz. Hukuki tercüme, akademik tercüme, edebi tercüme, acil tercüme ve teknik tercüme gibi alanlarda sizlere geçmiş deneyimlerimiz ile hizmet sunmaktayız. 

Sizlere vermiş olduğumuz hizmet kalitesini korumak için çalışmalar yapmaktayız. Tercüme metinlerinizde ve her türlü tercüme hizmetimizde bilgi gizliliğine dikkat etmekteyiz.

Öğrenci, öğretmen ve kurumsal firmalar müşterilerimiz ile özel fiyatlarla çalışmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz teknik tercüme şekilleri ve kaliteli hizmetimiz ile çalıştığımız her müşterimizle büyük bir memnuniyet içerisinde çalıştık. Çalıştığımız her müşterimiz ihtiyacı olduğunda bizden hizmet almaya devam etmiştir. 

Kaliteli tercüme hizmeti için detaylı bilgi almak isterseniz, web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Altyazı Tercümesi

 

İngilizce Altyazı Tercümesi

 

Fransızca Altyazı Tercümesi

 

Rusça Ehliyet Altyazı Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Altyazı Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Altyazı Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Altyazı Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Altyazı Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]