Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Altyazı Tercümesi

Altyazı Tercümesi (Subtitle) 2020

 

Altyazı tercümesi yabancı film ve dizi sitelerinin en çok ihtiyaç duyguğu alanlardan biridir. Belgeseller, Youtube videoları, sanatsal içerikler, video klipler gibi alanlarda da kaliteli altyazı tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. Kaliteli altyazı çevirisindeki kritik noktalar iki tanedir:

  • Altyazının görüntüler ile senkron olması
  • Durumun olduğu gibi aktarılması

Bu iki hususa dikkat edilmediği taktirde altyazı çevirisi eksik ve anlamsız bir çeviri durumuna düşecektir. O nedenla altyazı tercümesi yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Altyazının görütün ile senkron şekilde olmaması veya altyazının ekranda izleyicilerin okuyamayacağı kadar kısa süre kalması bu noktadaki sorunlardandır. Bu gibi durumların yaşanmaması adına tercümanlarımız, içerikteki mesajın anlam kaybetmemesi ve senkron şekilde ilerlemesi için çalışmalar yapmaktadır.

Bazen altyazı tercümesine ihtiyacı olan kişilerin acil altyazı tercümesine ihtiyaçları olabilmektedir. Sizlere ihtiyacınız olan her an yanıt verebilmek için 7/24 çalışan ekibimiz, ihtiyacınız olan çeviriyi mümkün olan en kısa sürede tamamlayacaktır.

Altyazı Tercümesi 2020’ de Neden Tercumix.com

Altyazı Tercümesi Tercumix.com noter yeminli online tercüme bürosu olarak, alanında uzman profesyonellerden oluşan kadromuz ile sizlere altyazı tercümesi hizmeti sunmaktayız. Tercüme hizmetini pekçok kategoride gerçekleştirmekteyiz. Hukuki tercüme, akademik tercüme, edebi tercüme, acil tercüme ve teknik tercüme gibi alanlarda sizlere geçmiş deneyimlerimiz ile hizmet sunmaktayız. Sizlere vermiş olduğumuz hizmet kalitesini korumak için çalışmalar yapmaktayız. Tercüme metinlerinizde ve her türlü tercüme hizmetimizde bilgi gizliliğine dikkat etmekteyiz.

Öğrenci, öğretmen ve kurumsal firmalar müşterilerimiz ile özel fiyatlarla çalışmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz teknik tercüme şekilleri ve kaliteli hizmetimiz ile çalıştığımız her müşterimizle büyük bir memnuniyet içerisinde çalıştık. Çalıştığımız her müşterimiz ihtiyacı olduğunda bizden hizmet almaya devam etmiştir. Kaliteli tercüme hizmeti için detaylı bilgi almak isterseniz, web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?