Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Ambalaj Sektörü Tercümeleri 2020

Ambalaj Sektörü Tercümeleri 2020

Ambalaj sektörü tercümeleri sık sık karşılaştığımız, farkında olmasak da sürekli gözümüzün önünde olan ambalajlar pek çok ülke için yasal içerikli olan poşetlerdir. Bu poşetleme sistemi içerisinde, paketlenen ürün hakkında bilgiler olmalıdır. Küresel anlamda çalışan firmalarda ambalajlar ön planda tutularak ürünü daha çekici kılmak esastır. Burada devreye ambalaj sektörü tercümeleri girmektedir.

Ambalajlar üretim aşamasında iken hangi ürünün içene koyulacağı planlanır. Bu plan doğrultusunda ürünün bilgilerini ambalajın üzerine baskı yaparlar. Yurt dışına gidecek olan ürünlerin ambalaj üretimi esnasında doğrudan orijinal metnin yanında çeviri metin yada doğrudan çeviri metin istenebilir. Üretici firmalar, bu konuda pek çok dile çevrilmiş metin koymayı tercih edebilmektedir. Günlük yaşantımızda ambalajların üzerini incelerseniz Fransızca, İngilizce, Arapça gibi dünyada yaygın olan dillere rastlamanız mümkündür.

Ambalaj sektörü tercümeleri her yaşa hitap edecek kadar basit olmalıdır. Ürünün zararlı yada zararsız olması, nasıl saklanması gerektiği gibi önemli konular, mümkün olduğunca basit kelimelerle ifade edilmelidir. Eğer ürün üzerinde yasal zorunluluklarla alakalı maddeler varsa bunlar da göz önünde bulundurularak çeviri yapılması gerekmektedir. Peki çeviriler esnasında en sık karşılaşılan sorunlar nelerdir?

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Ambalaj Sektörü Tercümelerinde Sorunlar

Ambalaj Sektörü Tercümelerinde Çeviri yapılırken karşınıza çıkabilecek sorunların temelini yanlış çeviriler oluşturabilmektedir. Tıpkı bizim dilimizde olduğu gibi diğer dillerde de yazılışları aynı fakat anlamlı farklı olan kelimeler bulunmaktadır. Bu kelimeler kullanılırken yanlış anlaşılmaya yer vermemesi açısında cümle yapısının doğru kurulması gerekmektedir. Diğer bir hata ise gramer hatalarıdır. Eklerin yanlış kullanılması, sizler açısında yasal sorunlar ve maddi kayıplar ortaya çıkabilir. Dillerin kendi içerisinde farklı kurallara göre kurulmuş olması gramer yapısı üzerinde uzmanlaşmış kişilerle çalışmanızı zorunluluk haline getirmiş durumdadır.

Tercumix ekibi olarak sizlere tercüme hizmeti sunmaktayız. İstediğiniz pek çok alanda, istediğiniz dil ve dillere uygun çevirileri eksiksiz ve hatasız bir biçimde çeviriyoruz. Ambalaj sektörü tercümesi yasal olarak bir yükümlülük taşımasında dolayı bu tarz çeviriler esnasında farklı tercümanlarımızın ortak çalışması aralığıyla sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Kullandığımız çeviri metotları sayesinde metni birden farklı çeviri metin haline getiriyor, devamında en uygun kelimelerle cümleleri bir araya toplayıp sizlere ulaştırıyoruz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Ambalaj Sektörü Tercümeleri

 

İngilizce Ambalaj Sektörü Tercümeleri

 

Fransızca Ambalaj Sektörü Tercümeleri

 

Rusça Ambalaj Sektörü Tercümeleri

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ambalaj Sektörü Almanca Tercüme Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Ambalaj Sektörü İngilizce Tercüme Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Ambalaj Sektörü Fransızca Tercüme Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Ambalaj Sektörü Rusça Tercüme Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]