Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Analiz Tercümesi

Analiz Tercümesi 2020

Analiz Tercümesi Büyümekte olan bir firmaysanız elbette raporlardan, farklı ülkelerdeki bilgi kaynaklardan ve pazarlama alanlarından yararlanıyorsunuz demektir. Şirketiniz için temin edeceğiniz farklı alanlardaki analizleri sonucu kendinizi hedeflerinize daha rahat ulaştırabilirsiniz. Yapılan tercümelerin doğru veri vermesi ve kolay anlaşılması önemlidir; bunun için analiz tercümesi   üzerinde çalışacağınız ekip mutlaka alanında uzman olmalıdır.

Büyük şirketlerle çalışan bir analiz uzmanıysanız analiz tercümesine sizin de ihtiyacınız olacaktır. Kendi dilinizde oluşturduğunuz analizlerin karşı tarafa doğru ve eksiksiz bir biçimde aktarılması için tercümanlardan faydalanabilirsiniz. Tercümanlar raporunuza uygun kelimeleri ve cümleleri sade bir dil aracılığıyla karşı tarafa ileterek verilmek istenen bilginin doğru aktarılması sağladığı gibi sizin de itibar kazanmanızı sağlayacaktır.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Analiz Tercümesi 2020 Kapsamı

Analiz tercümesinde en sık karşılaşılan zorluklardan biri terimlerdir. Analiz yapılan konu ile alakalı olan terimler, günlük dil kullanımında pek kullanılmadığı için bilinmeyebilir. Bunun için bazı kaynaklardan araştırma yapılması ve doğru kelimelerin seçilmesi gerekmektedir. Bu işlemler zaman alacağı için alanında uzman kişilerden yardım almak sizlere zaman kazandıracaktır. İşlemleriniz bu sayede hızlanacaktır. Uzman kişiler deneyimlerine bağlı olarak verilen belgeleri tercüme etme konusunda daha etkili olacaklardır.

Uzmanlarla çalışmanın bir diğer avantajı ise doğru sonuçlardır. Elbette işinizin hızlı bir biçimde halledilmesini istediğiniz kadar doğru bir şekilde yapılmasını istersiniz. Yanlış tercümeler yanlış sonuçlar, yanlış sonuçlar yanlış fikirleri doğuracaktır. Küçük ayrıntıların işinizi mahvetmesine izin vermemek için uzman desteği sizlere her daim şarttır. Tercumix olarak uzman ekibimizle sizlere bu hizmetleri sağlamak için buradayız.

Sitemiz üzerinden veya telefon aracılığıyla bizlerle iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz analiz tercümesini elde edebilirsiniz. Belgeleri bize internet ortamından veya kargo üzerinden kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Bizde sizin tercihinize bağlı olarak tercüme edilmiş belgeyi internet üzerinden veya kargo ile sizlere teslim etmekteyiz. Size bu hizmeti sunarken bizden hız ve kalite beklediğinizi biliyoruz; bunların yanında uygun fiyat tekliflerimizi de sizler için oluşturuyoruz. Çalışma ekibimiz tamamen uzman kişilerden oluştuğu gibi belge gerekli kontrollerden geçtikten sonra son halini alır. Kontrolün birden fazla kez yapılması daha kaliteli çevirilerin ortaya konması anlamına gelmektedir.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Analiz Tercümesi

 

İngilizce Analiz Tercümesi

 

Fransızca Analiz Tercümesi

 

Rusça Analiz Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Analiz Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Analiz Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Analiz Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Analiz Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]