Azerice Teknik Tercüme 2020

Noter Onaylı Azerice Teknik Tercüme

Azerice teknik tercüme, teknik tercümeler önemli bilgi birikimi isteyen tercüme çeşitleridir. Teknik tercüme türünde tercüme hizmeti almak isterseniz, tercüme alanında uzman  mesleki yeterliliklerine sahip tercümanlar ile çalışan noter onaylı tercüme bürosundan hizmet almanızı öneririz. Azerice teknik tercüme alanında yapılacak olan tercüme hataları, oldukça önemli teknik metinlerde yanlış anlaşılmalar meydana gelebilmektedir. Eksik bilgi ve yanlış anlaşılmalar barındıran tercüme metinleri almış olduğunuz hizmetten memnuniyetsiz kalmanıza sebep olabilmektedir.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Azerice Teknik Tercümede Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizler online noter onaylı tercüme bürosu Tercumix.com olarak, tercüme sektöründe uzun süredir kaliteli tercüme hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz kaliteli tercüme hizmeti ve geliştirdiğimiz eğitim destek sistemimiz sonucunda memnuniyetle bizlerden hizmet almaya devam eden büyük bir memnun müşteri ağına sahibiz. Sizlere 7/24 online tercüme hizmeti sunmak adına gerekli bütün teknik donanıma sahibiz. İhtiyacınız olan tercüme türü ve tercüme dilindeki tercüme hizmeti ihtiyacınızda sizler için gereken hizmeti kısa sürede yerine getiririz. Azerice teknik tercüme noktasında hizmet almak isteyen kişilere anında ulaşmak adına cumartesi pazar demeden çalışan büyük bir tercüme bürosuyuz. İster online ister kargo seçeneği ile fiziksel olarak istediğiniz tercüme metnini sizlere ulaştırmaktayız.

Azerice Teknik Tercüme İletişim

Tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaşma sağladığımız takdirde ihtiyacınız oln hizmeti mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere teslim edeceğiz. Türkiye içerisindeki her bölgeye kargo gönderimi yapmaktayız. Azerice teknik tercüme hizmetimiz ve verdiğimiz diğer tercüme hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon veya mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Teknik Tercüme

İngilizce Teknik Tercüme

Fransızca Teknik Tercüme

Rusça Teknik Tercüme

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Teknik çevirilerde müşteri memnuniyetini korumak adına, profesyonel ekibi ile tercümeleri yapan ve ardından uzman editörler ile çalışan tercumix.com bir tık uzağınızdadır. Web sitemizden alacağınız iletişim bilgileri ile kaliteli teknik tercüme hizmetine ulaşabilirsiniz.

Almanca Teknik Tercüme
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Teknik Tercüme
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Teknik Tercüme
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Teknik Tercüme
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


  AcilDeğil