Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Bartın

Bartın Tercüme Ofisi

 

Bartın Tercüme, Noter Tarafından Onaylı Tercüme noter tarafından tasdiklenen ve büyük bir bilgi birikimine sahip tecrübeli kadrosuyla  Tercumix, pasaport, şirketler arası resmi faaliyetler, yurtdışı kurumları ile resmi ihale ve sözleşmeler, kimlik, denklik evrakları, hem lisans hem de yüksek lisans mezuniyet belgeleri gibi pek çok farklı tür belgeyi noter tarafından yeminli tercümanlar tarafından son derece etkin bir şekilde tercümeleri yapılan bir çeviri hizmetidir.Yapılan tercümeler iki nüsha olarak düzenlenmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın Hukuk Tercümesi

Bartın Hukuk Tercümesi Tercümix tarafından hukuk tercümelerini, hukuki ve idari belgeler, mahkeme tarafınca verilmiş kararlar, yönetmelikler, patent başvuruları gibi konularda da her türlü hizmeti vermektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın Yeminli Tercüme 

Bartın Yeminli Tercüme  Bartın’da büyük bir özveri ve sorumluluk adı altında yapılan yeminli tercümeler, noter tarafından yeminli tercümanlar ile yapılması gerekmektedir. Tercumix, Bartın’da ki yeminli tercümeleri ile kaliteli ve yasal haklarını koruyan bir şekilde hizmet vermektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın Sözlü Tercüme

Bartın Sözlü tecüme hizmeti, belirli kurum veya kuruluşlar arası etkileşimin daha kuvvetli olması adına, birçok katılımcının olduğu her yerde eş zamanlı yapılan tercümelere denir. Anlık olarak tercüme yapılması demek hem daha akıcı bir konuşmanın hem de insanlar arasındaki interaktif iletişimin önemini ortaya koymaktadır. Bu tür sözlü tercüme yapan tercümanların bu tür kurumlarda daha canlı rol alması tercümanın güçlü bir iletişim becerisine sahip olmasının yanı sıra etkin ve bilgili olması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın Mekanik ve Teknik Tercüme

Bartın Mekanik ve Teknik Tercüme Tercumix, Teknik alana ait terimleri, çalışma aletlerinin kullanım kılavuzları, teknik belgeler, makine tanıtım broşürleri, TSE evrakları ve ISO-CE evrakların tercüme edilmesi gibi alanları kapsayan teknik çeviri hizmetini titizlikle sunmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın Apostil Tasdikli Tercüme

Bartın Apostil Tasdikli Tercüme Apostil onayı, 1961 senesinde yapılan Lahey Antlaşmasında yer alan ülkeler arasında kullanılmakta olup, resmi kurum veya kuruluşlar arasında geçerli belge ve evrakların doğru bir şekilde kullanılması için gerekli bir onaydır. Apostil onayı, kaymakamlık veya valilik kurumlarında Üniversiteler arası belgeler, diploma, nüfus kayıt örneği, transkript gibi evrakları kapsayarak yapılmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın Yazılı Yeminli Tercüme

Bartın Yazılı Yeminli Tercüme Bartın’da Tercumix, yazılı olan yeminli tercüme hizmetini gerekli özverinin yanı sıra disiplin ve ciddiyet ile hizmet vermektedir. Balıkesir’de yazılı tercümeleri hedef dilde ki metine tercüme eden noter tarafından oynayla olan tercümanlar, bu kriterlere uygun çeviri yaparlar.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

  • Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.
  • Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.
  • Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.
  • Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.
  • Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.
  • Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?