Bartın Tercüme

Noter Tarafından Onaylı Tercüme 2020

Bartın Tercüme, Noter Tarafından Onaylı Tercüme noter tarafından tasdiklenen ve büyük bir bilgi birikimine sahip tecrübeli kadrosuyla  Tercumix, pasaport, şirketler arası resmi faaliyetler, yurtdışı kurumları ile resmi ihale ve sözleşmeler, kimlik, denklik evrakları, hem lisans hem de yüksek lisans mezuniyet belgeleri gibi pek çok farklı tür belgeyi noter tarafından yeminli tercümanlar tarafından son derece etkin bir şekilde tercümeleri yapılan bir çeviri hizmetidir.Yapılan tercümeler iki nüsha olarak düzenlenmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

bartin-hizmet-bolgesi
bartin-hizmet-bolgesi

Bartın Hukuk Tercümesi

Bartın Hukuk Tercümesi Tercümix tarafından hukuk tercümelerini, hukuki ve idari belgeler, mahkeme tarafınca verilmiş kararlar, yönetmelikler, patent başvuruları gibi konularda da her türlü hizmeti vermektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın Yeminli Tercüme 

Bartın Yeminli Tercüme  Bartın’da büyük bir özveri ve sorumluluk adı altında yapılan yeminli tercümeler, noter tarafından yeminli tercümanlar ile yapılması gerekmektedir. Tercumix, Bartın’da ki yeminli tercümeleri ile kaliteli ve yasal haklarını koruyan bir şekilde hizmet vermektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın Sözlü Tercüme

Bartın Sözlü tecüme hizmeti, belirli kurum veya kuruluşlar arası etkileşimin daha kuvvetli olması adına, birçok katılımcının olduğu her yerde eş zamanlı yapılan tercümelere denir. Anlık olarak tercüme yapılması demek hem daha akıcı bir konuşmanın hem de insanlar arasındaki interaktif iletişimin önemini ortaya koymaktadır. Bu tür sözlü tercüme yapan tercümanların bu tür kurumlarda daha canlı rol alması tercümanın güçlü bir iletişim becerisine sahip olmasının yanı sıra etkin ve bilgili olması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın Mekanik ve Teknik Tercüme

Bartın Mekanik ve Teknik Tercüme Tercumix, Teknik alana ait terimleri, çalışma aletlerinin kullanım kılavuzları, teknik belgeler, makine tanıtım broşürleri, TSE evrakları ve ISO-CE evrakların tercüme edilmesi gibi alanları kapsayan teknik çeviri hizmetini titizlikle sunmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın Apostil Tasdikli Tercüme

Bartın Apostil Tasdikli Tercüme Apostil onayı, 1961 senesinde yapılan Lahey Antlaşmasında yer alan ülkeler arasında kullanılmakta olup, resmi kurum veya kuruluşlar arasında geçerli belge ve evrakların doğru bir şekilde kullanılması için gerekli bir onaydır. Apostil onayı, kaymakamlık veya valilik kurumlarında Üniversiteler arası belgeler, diploma, nüfus kayıt örneği, transkript gibi evrakları kapsayarak yapılmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

Bartın Yazılı Yeminli Tercüme

Bartın Yazılı Yeminli Tercüme Bartın’da Tercumix, yazılı olan yeminli tercüme hizmetini gerekli özverinin yanı sıra disiplin ve ciddiyet ile hizmet vermektedir. Balıkesir’de yazılı tercümeleri hedef dilde ki metine tercüme eden noter tarafından oynayla olan tercümanlar, bu kriterlere uygun çeviri yaparlar.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Amasra, Kurucaşile, Ulus

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Bartın Almanca Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Bartın İngilizce Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Bartın Fransızca Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Bartın Rusça Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bartın Almanca Tercüme Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Bartın İngilizce Tercüme Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Bartın Fransızca Tercüme Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Bartın Rusça Tercüme Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil