Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Bekarlık Belgesi Tercümesi

Bekarlık belgesi tercümesi 2020

Bekarlık belgesi tercümesi medeni durumuzun resmi olarak bekar olduğunu ortaya koyan belgelerdir. Belgeler kullanılacak alanlara göre noter onaylı istenebilir. Bekarlık belgesi eğer yurtdışında talep edilirse uygun dile çeviri yapılması ve onaylanması gerekmektedir. Yurtdışında evlilik düşünüyorsanız bu sizden istenecek olan ilk belgelerden biridir. Bekarlık belgesi çevirisi resmi bir evrak özelliğine sahip olması sebebiyle çeviri konusunda hassasiyet gerektiren bir konudur.

Bekarlık belgesini bağlı olduğunuz ilin nüfus müdürlüklerinden temin edebilirsiniz. Aldığınız belgeyi bizlere ulaştırarak, gizlilik esaslarına dayanan çalışma sistemimiz içerisinde istediğiniz dile tercüme edebilirsiniz.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Tercüme yapılırken kullanılacak kelimeler ve üslup dikkatle seçilmelidir. Diğer resmî belgelerde olduğu gibi bekarlık belgesi çevirisi esnasında da gösterişten uzak, yalın ve akıcı bir dil seçilmesi gerekmektedir. Dil mümkün olduğunca basit kelimelerden meydana gelmeli, karşı tarafın kafasında soru işareti bırakmayacak cümleler kullanılmalıdır. Yazım ve noktalama konusu burada bir adım öne çıkmaktadır. Notere onaylatma durumlarında da bunlar göz önünde bulundurulacaktır.

Eğer yabancı uyruklu biriyle evlenme kararı aldıysanız yine bu belgeye ihtiyacınız olacaktır. Evleneceğiniz kişinin ülkesinden gerekli prosedürlerden sonra evrakı alabilir, yine bizim aracılığımızla Türkçe ’ye çevirebilirsiniz. Bunun için çevirisi yapılması gereken belgeyi bize kargo veya mail yoluyla iletmeniz yeterli olacaktır.

Bekarlık belgesi tercümesi 2020 Detayları

Bekarlık belgesi tercümesi Evlilik konusunun yanı sıra iş konuları da göz önünde bulundurularak bu belge sizden istenebilir. Yurtdışında çalışmaya karar vermeniz durumunda; büyük kurumsal firmalar da sizden bu belgeyi talep edebilmektedir. Çalışanının bekar olmasını isteyen şirketler günümüz dünyasında çokça vardır.

Evliliği gerçekleştirecek kurumla mutlaka iletişime geçerek belgelerde eksiklik olmaması için bilgi almanız gerekebilir. Bekarlık belgesi tercümesi dışında sizden farklı belgelerde istenebilir. Bu belgelerin tercümesi konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Kullanım amacına en uygun çeviriler için Tercumix olarak sizlere destek vermekteyiz. Sadece bekarlık belgesi çevirisi yapmıyor, resmi veya gayri resmi bütün evraklarınızı kullanıma uygun hale getiriyoruz. İstediğiniz dile uygun çeviriler yaptırmak için internet sitemiz üzerinden veya telefonla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en hızlı hizmeti kalite ve uygun fiyatlarla sunmak bizim en büyük görevimiz. Elimizdeki belgeleri kargo veya internet aracılığıyla sizlere kolay bir şekilde ulaştırıyoruz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Bekarlık Belgesi Tercümesi

 

İngilizce Bekarlık Belgesi Tercümesi

 

Fransızca Bekarlık Belgesi Tercümesi

 

Rusça Bekarlık Belgesi Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Bekarlık Belgesi Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Bekarlık Belgesi Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Bekarlık Belgesi Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Bekarlık Belgesi Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]