Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Bilgi Bankası Tercümesi

Bilgi bankası tercümesi 2020

Bilgi bankası tercümesi şirketlere gelen iş başvuruları, yapılan işlemler, gelir ve gider ile alakalı dosyalar arşivlenmektedir. Bu arşivler ilerleyen zamanlarda satış, teftiş, araştırma gibi durumlarda tekrardan ortaya çıkarılmaktadır. Elinizde bu evrakların tercümesinin olması size çok ciddi oranda zaman kazandıracaktır. Bilgi bankası çevirisi uzun süreli çalışma gerektiren bir alan olduğu için bu çalışmaların zaman bağlı olarak sürekli yapılması gerekmektedir.

Bu sürekli çalışma haftalık veya aylık belgelerin düzenli olarak çevirisinin yapılması anlamına gelir. Bu sayede gerekli durumlarda belgeler tercüme edilmiş bir şekilde arşivlerinizde bulanacaktır. Şirket hisselerini satma işlemleri esnasında ya da yabancı ülkelerle anlaşmalar konusunda göstereceğiniz bu bilgiler sizler için bir referans oluşturacaktır. Ayrıca şirketinizin değerini de arttıracaktır.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Bilgi bankası tercümesi 2020 Kapsamı

Bilgi bankası tercümesi kullanılan alanlar konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Sadece şirket arşivlerinde bulunan belgelerin değil, aktif olarak kullandığınız belgelerin tercümesi de sizler için hızlı ulaşılması gereken belgelerdir. Nakliye, e-ticaret gibi alanlarda da sizlere referans olacak belgelerdir. Sahip olduğunuz belgenin farklı ülke dillerinde olması sizlere duyulan güvenin artmasını sağlayacaktır.

Firmanızı yurtdışına taşımaya karar verdiğinizde çalışacak personelin dilinde çeviri olması size daha kaliteli hizmet sağlayacak personel bulmanızda yardımcı olacaktır. Personeller ne iş yaptığınızı, sistemlerinizin nasıl işlediği konusunda daha ayrıntılı bir bilgiye sahip olacaktır. Aynı şekilde yabancı uyruklu bir personel aldığınızda da bu çeviriler onlara bir ufuk olacaktır.

Sadece kendi firmanız için değil, yurtdışında bağlantı kurduğunuz diğer firmaların da bilgi bankalarına ulaşmak isteyebilirsiniz. İçerik bakımında teknik dil barındırması nedeniyle dile hâkim olsanız bile bilmediğiniz kelimelerle karşılaşmanız mümkündür. Bunun içinde tercümanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Yabancı diller konusunda teknik kelimeler ayrı bir araştırma gerekmektedir. Bu zaman alacak işlemler uğramayın; biz sizin için istediğiniz belgeleri hızlı bir biçimde Türkçeye çevirebiliriz.

Tercumix.com ekibi olarak hem kısa vadeli çalışmalarda hem de uzun vadeli çalışmalarda bilgi bankası tercümesi hizmeti sağlamaktayız. Bu geniş yelpazeleri evrakları en hızlı şekilde istediğiniz dile çeviriyor, sizlerin eline hızlı bir biçimde geçmesini sağlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda belgenizi size e-posta olarak ya da kargo olarak ulaştırıyoruz. İsterseniz haftalık düzenli çalışmalarla elinizde tercüme edilmiş bir arşiv olmasını sağlamaktayız. Bu sayede işleriniz oldukça hızlanmış olacaktır.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Bilgi Bankası Tercümesi

 

İngilizce Bilgi Bankası Tercümesi

 

Fransızca Bilgi Bankası Tercümesi

 

Rusça Bilgi Bankası Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Bilgi Bankası Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Bilgi Bankası Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Bilgi Bankası Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Bilgi Bankası Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]