Bingöl Tercüme

Noter Tarafından Onaylı Tercüme 2020

Bingöl Tercüme, Noter Tarafından Onaylı Tercüme Noter yeminli tercümanlar tarafınca yapılan yeminli tercümanlık sistemi, bir çok farklı türde ki resmi belgelerin yönetiminde ve tercüme edilmesinde aktif rol oynar ,noter yeminli tercümanlar tarafınca yapılan yeminli tercümanlık sistemi, bir çok farklı türde ki resmi belgelerin yönetiminde ve tercüme edilmesinde aktif rol oynar. Tercumix yeminli tercüme hizmeti vererek, belgelerin koruma altına alır. Tercüme edilen belgenin üzerine tercümanın adı ve tercüme ettiği tarih yazılı. İki adet nüshaya dönüştürülen belgelerin biri ise noter tarafından korunmaktadır.

Bingöl Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere, Yedisu

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

bingol-hizmet-bolgesi
bingol-hizmet-bolgesi

Bingöl Hukuk Tercümesi

Bingöl Tercüme Hukuki Tercüme Tercumix, Hukuk tercümelerini, hukuki ve idari belgeler, mahkeme tarafınca verilmiş kararlar, yönetmelikler, patent başvuruları gibi konularda da hizmet vermektedir.

Bingöl Yeminli Tercüme

Bingöl Yeminli Tercüme Bingöl’de olan yeminli tercümeler, noter tarafınca emek sarfederek büyük bir özveri ve sorumluluk ile yapılır.Tercumix, yeminli tercümanların olduğu ekip ile noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Bingöl Sözlü Tercüme

Bingöl Sözlü tercüme çoğunlukla belirli kuruluşlarda (nikah,toplantı,törenvb) eş zamanlı olarak yapılır.Hem iletişimi kuvvetlendirir hem de ortamı etkin halde tutmaya yarar.

Bingöl Mekanik ve Teknik Tercüme

Bingöl Teknik Tercüme TSE evrakları ve ISO-CE gibi teknik belgelerin tercüme edilmesine olanak sağlar. Noter tarafından onaylı bir şekilde Tercumix tarafınca çevrilir.

Bingöl Apostil Tasdikli Tercüme

Bingöl Apostil Tercüme Resmi belgelerin geçerliliğini koruması adına apostil onayına ihtiyaç duyulur.Apostil onaylı tercüme belgelerinin yeminli tercümanlar tarafınca tercüme edilmesine olanak sağlayan tercüme hizmetidir. Tercumix, Ardahan’da apostil onaylı tercüme hizmeti vermektedir.

Bingöl Yazılı Yeminli Tercüme

Bingöl Yazılı tercüme, hem bilgi birikimi hem de konu hakkında kapsamlı araştırma yapmak büyük bir özveri ve ciddiyet ister.Bingöl’deTercumix idari ve hukuki belgeler, ehliyet belgeleri, kimlikler, şirketler arası işler, patentler, Ticari evraklar, Tıbbi metin ve dergiler gibi birçok resmi evraklar noter tarafından yeminli tercümanlar ile onaylanmaktadır.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Bingöl Almanca Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Bingöl İngilizce Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Bingöl Fransızca Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Bingöl Rusca

Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz Bingöl Tercüme olarak bütün ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Bingöl Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere, Yedisu

Bingöl Almanca
Tercüme
Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Bingöl İngilizce
Tercüme
Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Bingöl Frasızca
Tercüme
Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Bingöl Rusca
Tercüme
Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil