Bitirme Tezi Çevirisi 2020

Bitirme tezi çevirisi üzerinde uzun zaman harcadığınız, kariyerinize yön verebilecek bilgi içerikli yazılardır. Kullanılan dilin içerisinde pek çok ilmi terim bulunması, cümlelerin kesin yargılar içermesi sebebiyle çeviri noktasında çok hassas davranılması gerekmektedir. Teknik anlamda dil yetersizliğinin olması, gerekli kaynakların eksikliği gibi durumlarda bitirme tezi çeviri yetersiz ve hatalı olabilir.

Farklı ülkelerde yapacağınız akademik çalışmalar için sizden bitirme tezinizi isteyebilirler; aynı şekilde yurt dışındaki bir okuldan mezun olacaksanız sizden de okulda kullanılan resmi dille yazılmış bir tez isteyeceklerdir. Çevirinin hatasız bir biçimde yapılması burada devreye girmektedir; yapılan hatalı çeviriler sizlerin akademik kariyerin önünde engel oluşturabilir. 

Çeviri esnasında mutlaka uygun terimler kullanılmalı, dil akıcı ve sade bir şekilde kullanılmalıdır. Çeviri esnasında oluşabilecek gramer hataları, karşı tarafa iletmek istediğiniz bilginin eksik veya yanlış anlaşılmaya açık bir biçimde iletilmesine sebep olmaktadır. Bu karşı tarafın istemediği bir durumdur.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Bitirme Tezi Çevirisi 2020 Kapsamı

Bitirme tezi çevirisinin kullanılacağı alana bağlı olarak noter onaylı tezler de sizden istenebilir. Bunun için yeminli tercümanlar çalışmaktadır. Bitirme tezinizin çevirisi bittikten sonra noter huzurunda onaylatarak bunu resmi bir evraka dönüştürebilirsiniz. Bu sayede resmî kurumlarda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eğer noter onaylı tercümeyeihtiyacınız varsa bunu bizlere ileterek gerekli işlemleri takip etmemizi sağlayabilirsiniz.

Diğer çeviriler gibi bitirme tezi çevirisi de uygun dile çevrilmelidir. İngilizce çeviriler bu noktada yetersiz kalabilmektedir. Tezinizi sunmak istediğiniz üniversite veya farklı topluluklar tezinizi kendi anadili ile okuyabilmelidir. Tezin vermek istediği bilgi bu şekilde daha doğru bir biçimde anlaşılacaktır. Bütün milletler için ana dilde verilen bilgiler daha kalıcı ve etkileyici izler bırakmaktadır.

Çok zaman ve çaba harcayarak harcadığınız tezinizin verimini kaybetmemesi için mutlaka uzman kişilerden destek alınmalıdır. Sizlere bu konuda sonsuz destek sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bize gönderdiğiniz belgelerin eksiksiz ve doğru üslupla çevirisini yapıyor, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya internet aracılığıyla sizlere teslimini yapıyoruz.

 Talep etmeniz durumunda noter için uygun bir hale getirerek sizlere zaman kazandırıyoruz. Değer verdiğiniz tezinize biz de sizler kadar değer veriyor, size en kaliteli bitirme tezi çevirisi hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Bitirme Tezi Çevirisi

 

İngilizce Bitirme Tezi Çevirisi

 

Fransızca Bitirme Tezi Çevirisi

 

Rusça Bitirme Tezi Çevirisi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Bitirme Tezi Çevirisi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Bitirme Tezi Çevirisi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Bitirme Tezi Çevirisi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Bitirme Tezi Çevirisi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil