Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Bonservis Tercümesi

Bonservis Tercümesi 2020

Bonservis Tercümesi çalışanların eski iş yerlerinde kazandığı tecrübeler, yaptığı faaliyetler ve birikimlerin sunulduğu belgelere bonservis denilmektedir. Çalışılan konum, çalışma süresi, kişinin bilgileri gibi iş verenler için önemli bilgiler barındırmaktadır. Bonservis tercümeleri sizin yurtdışından veya yabancı temelleri olan kurumsal firmalarda çalışmanız için gereken yegâne belgelerden biridir.

Yurt dışında vasıflı eleman olarak çalışmaya karar verdiğinizde sizden ilk öncelikle istenen belgelerden biridir. Karşı tarafın sizi işe kabul etmesini sağlayacak olan bu belge kesinlikle uzmanlar tarafından hazırlanmalıdır. Tercüme yapıldığı esnada kâğıt düzeni, kullanılan kelimelerin doğruluğu, dili etkili bir biçimde kullanılması gibi konular ön plana çıkmaktadır. Yurt dışında kullanacağınız bu belge bir bakıma sizin kişiliğinizi orada ortaya koyacaktır.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Bonservis Tercümesi 2020 Kapsamı

Bonservis tercümesi içeriği bakımından zengin olmasından dolayı yanlışlıklara tolerans göstermeyen ve bir o kadar da hatalara meyilli belgelerden biridir. Tercümanın tecrübesi ve bilgisi burada ön plana çıkmaktadır. Yeteri kadar bilgiye sahip olmayan tercümanlar sebebiyle yanlış belgeler oluşturulabilmekte, sizin başınızı ağrıtacaklar sorunlar meydana gelebilmektedir.

Yapılan çevirilerde hataların olması ve özensiz çalışılması karşı tarafın sizi yanlış tanımasına sebep olmaktadır. Kabul edileceğiniz bir işin bu şekilde geri çevrilmesini elbette istemeyeceğinizi düşünüyoruz. İyi bir izlenim bırakmak önemlidir; özellikle ilk görüşmelerde bu izlenim ne kadar olumlu olursa sonuçta sizin için o kadar olumlu olacaktır.

Tabi ki kaliteli bir tercüme kadar hızlı bir tercüme de talep ediyor olacaksınız. Sizler için tercümelerimizi en hızlı şekilde hazırlıyor, kontrolleri sağladıktan sonra sizlere ulaştırıyoruz. Yapacağımız kaliteli bonservis tercümesi ile hayalinizdeki işe ulaşma yolunda bir adım daha atmış olacaksınız. Bu hususta yapmanız gereken tek işlem bizlere tercüme etmemizi istediğiniz evrakı ulaştırmak olacaktır.

Tercumix.com olarak sizlere sunduğumuz bonservis tercümesi hizmetimizle gurur duyuyoruz. Sitemiz üzerinde, e-posta adresimizden veya whatsapp uygulamasından bizlerle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. 

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Bonservis Tercümesi

 

İngilizce Bonservis Tercümesi

 

Fransızca Bonservis Tercümesi

 

Rusça Bonservis Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Bonservis Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Bonservis Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Bonservis Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Bonservis Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]