Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Boşanma Kararı Tercümesi

Boşanma Kararı Tercümesi 2020

Boşanma Kararı Tercümesi zaman, emek, günümüz şartlarını düşünecek olursak bütçe gerektiren zor fakat oldukça güzel bir vakadır evlilik akdi. Ayrıca binlerce kişinin hayali olduğu gibi, binlerce kişinin de sıyrılmak istediği bir hadisedir.  Bu hususta yapılan en son araştırmalara bakarsak Türkiye İstatistik Kurumuna (TÜİK) verilerine göre 2019 yıllının evlilik ile boşanma arasındaki oranında, evlilik %2,3’lük düşüşle göze çarparken, boşanma %8’lik artışla evliliğin önüne geçiyor. Mahkemeden çıkan boşanma kararı sonucunda, globalleşen dünya ile boşanma kararı tercümesi kavramı doğuyor.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Herkesin bildiği üzere tercüme; bir sözü başka bir dilde açıklamak, bir sözü başka bir dile nakletmek, bir sözün anlamını diğer bir dilde dengi bir sözle aynen ifade etmek demektir. Can Yücel’in deyimiyle, “Çeviri denilen uğraş; başka dilde yeniden yaratmak, yeniden patlatmaktır.” aslında bir nevi kelimelerle metin inşası diyebiliriz. Peki bu metin inşasının verilen boşanma kararı ile ne gibi bir ilişkisi olabilir? ya da Boşanma kararı çevirisi nedir? ve neden ihtiyaç duyulur? gibi sorularla karşı karşıya geliyoruz.  Farklı ülkelerin vatandaşları evlendiği gibi evliliğe son verme aşaması dediğimiz boşanma aşamasına da gelebilir. Veya boşanmış çiftlerin taraflarından biri başka bir ülkenin vatandaşı olabilir. Örneğin, Türk vatandaşı olan bir kişinin Fransa vatandaşı olan bir kişiyle Türkiye’de boşanması durumunda, Fransa vatandaşı olan kişi bu belgeleri yani bu kararı kendi diline çevrilip ilgili makamlara iletilmelidir. Artık başka bir ülkenin vatandaşı olan bir kişi de yine vatandaşı olduğu ülkenin diline tercüme ettirerek bu belgeyi ilgili kişilere sunması için bu tercümeye ihtiyaç duyar.

 Boşanma Kararı Tercümesi 2020

 Boşanma Kararı Tercümesi Türkçeden başka dile, başka dilden Türkçeye tercüme edildiği gibi boşanma kararı belgesi çok yönlü de tercüme edilebilir. Ayrıca bu çeviri yani tercüme faaliyetleri orijinal belgelerin hukuki boyutunu aşmadan, manada herhangi bir değişiklik yapmadan, doğru bilgilerle yeminli tercümanlarca resmi evraklarda gizlilik ve güvenlik garantisi sunarak noter onaylı tercüme faaliyetleri sürdüren Tercumix firmamız kişilere özel konuları barındıran açıklamış olduğumuz boşanma kararı tercümesinde de  titiz bir hizmet vermekte. Dilediğiniz vakitte Tercumix ailesine web sitemiz üzerinden anında ulaşabilirsiniz. 

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Boşanma Kararı Tercümesi

 

İngilizce Boşanma Kararı Tercümesi

 

Fransızca Boşanma Kararı Tercümesi

 

Rusça Boşanma Kararı Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Boşanma Kararı Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Boşanma Kararı Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Boşanma Kararı Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Boşanma Kararı Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?