Türkiye’nin En Yetkin Bulgarca Tercüme Bürosu

Slav dilleri içerisinde yer alan Bulgarca yaklaşık 12 milyon kişinin konuştuğu önemli bir dildir. Kiril alfabesinin kullanıldığı bu dil, oldukça zengin bir dildir. Bu nedenle Bulgarca tercüme profesyonellik isteyen bir alandır..

Yeni iş kurmak isteyen insanlar için ideal bir şehir olan Sofya Bulgaristan’ın başkentidir. Şirketinizin yurtdışına açılırken uğrayacakları ilk şehrin, Sofya olması sizler için büyük bir avantaj olabilir. Ek olarak Türkiye ve Bulgaristan ilişkileri oldukça yüksek bir ticaret hacmine sahiptir. Aynı zamanda Bulgaristan’da yaşayan pek çok Türk asıllı insan vardır. Bütün bu sebepler Bulgarca çeviriye olan ihtiyacı artırmaktadır. Firmanız için yurtdışında bir şube açacağınızı düşünelim, bunun için en uygun seçeneklerden biri olan Bulgaristan ile çalışacağımız takdirde Bulgar devleti ile pek çok resmi yazışmada bulunmanız gerekebilir. Bütün bu işlemler sırasında Bulgarca çeviri konusunda profesyonel bir destek almanız gerekebilir. Şirket işyerinizin hiçbir kürüz çıkmadan ilerleyebilmesi için alanında uzman olan kişilerden ne hizmeti almanız sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Uygun Fiyat Garantisi

Bulgarca çeviri hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Bulgarca çeviri hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz Bulgarca projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Konuşma dili ve alfabesi oldukça farklı olan bu dil, simultane tercüme söz konusu olduğunda oldukça hassas davranılması ve özenle tercüme edilmesi gereken bir dildir. Bulgarca ve Türkçe dillerinin günlük konuşma haline hakimiyet gerektiren bu dilde tercüme hizmeti sunacak olan kişilerin oldukça dikkatli olmaları gerekmektedir. Çeviride meydana gelebilecek herhangi bir hata pek çok yanlış anlaşılmaya sebep olabilmektedir.

Yüksek Güvenlik

Bulgarca dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Bulgarca çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Bulgarca çeviri hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Bulgarca Çeviri Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Bulgarca Tıbbi Tercüme

Bulgarca Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Bulgarca Teknik Tercüme

Bulgarca Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

Bulgarca Hukuki Tercüme

Bulgarca Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

Bulgarca Acil Tercüme

Bulgarca Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz

Bulgarca Tercüman Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Bulgarca diline hakim ve alanında uzman tercümanlardan oluşan kadrosu ile tercumix.com müşterilerine kaliteli Bulgarca çeviri hizmeti dahil olmak üzere pek çok dilde sözlü, yazılı ve noter onaylı tercüme hizmeti vermektedir. Acil tercüme ihtiyacınızın olduğu durumlarda 7/24 sizlere hizmet vermek için hazır olan ekibimiz ihtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere sunacaktır. Bir hizmet alırken dikkat ettiğiniz diğer bir nokta ise tabii ki fiyatlandırmadır. Bizler sizleri memnun etmek adına mümkün olan en makul fiyat ile sizlere hizmet etmekteyiz. Detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tercüme Genel
17 TL
 • 1 Bulgarca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tercüme İdeal
24 TL
 • 1 Bulgarca Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tercüme Pro
27 TL
 • 2 Bulgarca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tercüme Ultra
34 TL
 • 3 Bulgarca Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Bulgarca Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz Bulgarca tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Bulgarca çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Bulgarca çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Bulgarca Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


  AcilDeğil