Türkiye’nin En Yetkin Çince Tercüme Bürosu

Dünyada her 5 insandan birinin konuştuğu en çok konuşulan dil olması nedeniyle Çince tercüme günümüzde oldukça önem kazanmıştır. Aynı zamanda Asya’nın yükselen gücü olan Çin ile ülkemiz de dahil olmak üzere pek çok ülke ticari, siyasi benzeri alanlarda ilişki kurulmaktadır. Yalnızca Çin devleti değil çevredeki pek çok ülkede de bu dil konuşulmaktadır. Fakat Çincenin lehçesi konuşulduğu bölgeye göre farklılık göstermektedir, bu da Çince tercüme hizmetinin neden bu kadar önemli olduğunu ve kaliteli yapılması gerektiğini bizlere göstermektedir.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz Çince projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Yeterli Çince hakimiyetine sahip olmayan bir çeviri bürosu ile çalıştığınız takdirde, örneğin şirket yazışmalarınızda yanlış anlaşılmalar meydana gelebilmektedir. Bu yanlış anlaşılmalar sizlere maddi kayıplar ve hatta müşterinin kaybedilmesi gibi durumlara sebep olabilir. Dile yüksek yeterlilik ve hızlı düşünebilmeyi gerektiren simultane çeviri hizmeti alacağınız zaman çalışacağınız büroyu seçerken özellikle dikkatli olmalısınız. Yazı dilinde oldukça yüksek sayıda ve birbirinden farklı sembollere sahip olan Çin dilini öğrenmenin de çevirmenin de pek kolay olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Öğrenmeniz senelerinizi alacağı için, bu konuda kendini geliştirmiş kişilerden destek almanız gerekmektedir.

Yüksek Güvenlik

Çince dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çince çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Çince Tıbbi Tercüme

Çince Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Çince Teknik Tercüme

Çince Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

Çince Hukuki Tercüme

Çince Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

Çince Acil Tercüme

Çince Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Bazen tercüme hizmeti almak isteyen müşterilerimizin acil olarak bu hizmete ihtiyaçları olabilmektedir. Bizler tercumix.com olarak, sizlere ihtiyacınız olan her anda gerekli hizmeti sunabilmemiz için gerekli olan alt yapıya sahibiz. 7/24 pazar günü demeden sizler için çalışıyoruz. Pek çok dilde tercüme hizmeti sunan büromuz profesyonellerden oluşan büyük bir ailedir. Müşterilerimiz ile de bu düşünce ile çalışmaktayız. Sizleri memnun etmek adına her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz, bizimle birlikte memnun müşteri ağımızın da büyüdüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kaliteli Çince tercüme hizmeti alabilmeniz için tercumix.com üzerinden bizimle iletişime geçebilir, uygun fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz.

Tercüme Genel
54 TL
 • 1 Çince Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tercüme İdeal
64 TL
 • 1 Çince Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tercüme Pro
72 TL
 • 2 Çince Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tercüme Ultra
86 TL
 • 3 Çince Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Çince Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz Çince tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çince çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çince çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


  AcilDeğil