CV Tercümesi 2020

CV Tercümesi yurtdışındaki bir şirkete iş başvurusunda bulunacağınızı düşünelim. Yabancı bir ülkeye göndereceğiniz CV belgenizin göndereceğiniz ülke dilinde hazırlanmış olması gerekmektedir. Kariyer yolculuğunuz için atacağınız bu önemli yolda ve iş başvurusunda  CV belgenizi uzman kişilere emanet etmenizi öneririz. Alanında uzman bir tercümanın gerçekleştireceği CV tercümesi sizler için oldukça faydalı olacaktır. 

Cv tercümesinde özellikle dikkat edilmesi gereken bir nokta ise, CV de yer alan gerek mesleki gerekse akademik terimlerin doğru şekilde tercüme edilmiş olmasıdır. 

 İş başvurusunda bulunacağınız firmaya eksik bilgi içeren veya metnin aslına sadık kalmadan yapılan bir tercüme ile hazırlanmış olan metni göndermek istemeyeceğinizi tahmin ediyoruz. Bu gibi durumları yaşamamak adına alanında uzman tercümanlardan oluşan bir tercüme bürosu ile çalışmanızı öneririz. CV belgenizin tercümesinde yapılacak olan herhangi bir hatanın iş başvurunuzun sürecini oldukça etkileyeceğini sizler de biliyorsunuz.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

CV Tercümesi 2020’de Neden Tercumix.com ile Çalışmalısınız? 

CV tercümesi, Uzun süredir bu alanda çalışıyor olmanın verdiği tecrübe ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunmaktayız birçok dilde ve çeviri türünde sizlere hizmet sunmakta olan noter yeminli tercüme büromuz alanında uzman tercümanlardan oluşan bir kadro ile çalışmaktadır.

 Ekibimizde bulunan tercümanlarımızın yeterlilikleri konusunda oldukça hassasiyet sahibiyiz. Bu hassasiyetimiz sonucunda bizimle çalışmaktan memnun olan ve çalışmalarımıza devam ettiğimiz pek çok müşterimiz bulunmaktadır. 

CV  tercümesi hizmeti verdiğimiz dilleri sıralayacak olursak: 

● İbranice 

● Kazakça 

● Türkmence 

● Farsça 

● Arapça 

● Azerice 

● Fince 

● Norveçce 

● İsveçce 

● Danca 

● Romence 

● Ukraynaca 

● Slovence 

● Sırpça 

● Polonyaca 

● Litvanyaca 

● Moldovaca 

● Makedonca

● Macarca

● Letonca 

● Gürcüce 

● Estonca

● Çekçe 

● Bulgarca 

● Yunanca 

● Flemenkçe 

● Fransızca 

● İtalyanca 

● Tayca 

● Japonca 

● Çince 

● Portekizce 

● İspanyolca 

● Rusça 

● İngilizce 

● Almanca 

Tercumix.com Noter Yeminli Tercüme Bürosu İletişimCV tercümesi hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alanı yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz.  Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz web sitemiz üzerinden bizimle

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca CV Tercümesi

 

İngilizce CV Tercümesi

 

Fransızca CV Tercümesi

 

Rusça CV Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca CV Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce CV Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca CV Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça CV Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil