Türkiye’nin En Yetkin Danca Tercüme Bürosu

İskandinav dilleri arasında en eski ve önemli olanlardan biri olan Danca dili öğrenilmesi en zor olan dillerden biridir. Ekonomi ve ticaret alanında önemli bir şehir olan Kopenhag’ta iş yapacak olan kişiler için bu dil oldukça önemlidir. Dünya üzerinde yaklaşık 6 milyon kişinin konuştuğu bu dil yazı ve konuşma alanlarında büyük farklılıklar içermektedir.

Uygun Fiyat Garantisi

Danca tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Danca tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz Danca projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Vurgusuz bir dil olan Danca dilinde kelimeler içerisinde çok fazla sessiz harfin yer alması ve bu sessiz harflerin sesli bir harf gibi telaffuz ediliyor olması bu dili zorlaştıran nedenler arasındadır. Danca dilinin konuşma anlamında bir kaynak ve referansı bulunmadığı için bu dilde ustalaşmış kişi sayısı oldukça azdır diyebiliriz. Fakat Danimarka ekonomi ve ticarette önemli bir şehir olması dolayısı ile pekçok uluslararası ticari ilişkilerde bulunan bir ülkedir. Ülkemizde Danimarka ile iş yapan firmalar olduğu gibi Danimarka’ya eğitim almaya giden öğrenciler de bulunmaktadır.

Yüksek Güvenlik

Danca dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Danca çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Danca tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Danca Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Danca Tıbbi Tercüme

Danca Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Danca Teknik Tercüme

Danca Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

Danca Hukuki Tercüme

Danca Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

Danca Acil Tercüme

Danca Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz

Danca Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Saymış olduğumuz bu durumlar Danca tercümeye olan ihtiyacı gözler önüne sermektedir. Bu kadar zor bir dilde, noter yeminli tercüme hizmeti, simultane tercüme hizmeti ve yazılı Danca tercüme hizmeti alması gereken kişiler çalışacakları tercüme bürosunu seçerken oldukça dikkatli davranmalıdır. Telaffuz konusunda problemlere açık olan Danca’da sözlü tercüme hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda hem Türkçe hem de Danca dillerinin günlük konuşma şekline hakim olan bir tercüman ile çalışmanız sizler için oldukça olumlu sonuçlar doğuracaktır. Bizler tercümanlarımızın gerekli eğitimleri almış olmasına ve bu alandaki yeterliliklere sahip olmalarına büyük bir önem vermekteyiz.

Tercüme bürosu olarak yaptığımız hassas çalışmalar sonucunda büyük bir memnun müşteri ağına sahip olduğumuzu gururla paylaşmak isteriz. Siz de kaliteli Danca tercüme hizmeti almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Danca Tercüme Genel
30 TL
 • 1 Danca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Danca Tercüme İdeal
37 TL
 • 1 Danca Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Danca Tercüme Pro
46 TL
 • 2 Danca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Danca Tercüme Ultra
52 TL
 • 3 Danca Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Danca Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz Danca tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Danca çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Danca çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Danca Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil