Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Denklik Belgesi Tercümesi

Denklik Belgesi Tercümesi 2020

Denklik Belgesi Tercümesi akademik kariyerin bu kadar öne çıktığı bir dönemde yurtdışı bağlantılı veya doğrudan yurt dışı ile alakalı okullarda kariyer planlaması yapmanız tercih edebileceğiniz bir durumdur. Aldığınız eğitimin düzeyi ve içeriği yurt dışında nasıl bir eğitim alacağınızı belirleyen önemli bir etmendir. Denklik kararı tercümesi burada devreye girer. Bu belge sizin aldığınız derslerin içeriğinin uygun dile çevrilmesini kapsamaktadır. Aldığınız teorik ve deneysel eğitimin ne üzerine olduğu karşı tarafa bildirir.

Yurtdışındaki okullardaki eğitim kariyeriniz için neler bildiğiniz önemlidir; okula kabul edilmeniz bu belgelere bağlı olabilmektedir. Bu belgeler noter onaylı olmalıdır. Noter onayı tercüme ihtiyacınızda Tercumix.com olarak yeminli tercümanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Noterin yeminli tercümanlar tarafından yapılan tercümeleri kabul ettiği bilinen bir gerçek. İşinde uzman olmayan tercümanlarla çalışmanız sizlere maddi kayıplar yanı sıra çeşitli sorunlarda oluşturacaktır.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Denklik Belgesi Tercümesi 2020 Kapsamı

Denklik kararı tercümesi alındıktan sonra kayıt yaptırmak istediğiniz okula gönderilir ve işlemleriniz başlar. İçeriğin hatalı olması yanlış dersler almanıza, okulu uzatmanızı sebep olmaktadır; bu da sizler için zaman kaybı demektir. Yeminli tercümanlar tecrübeleriyle burada devreye girerler. Yapılan hızlı ve kaliteli tercümeler sayesinde sorunlar hızlı bir biçimde ortadan kalkacak, işlemleriniz daha hızlı bir şekilde halledilecektir.

Yılların bize verdiği deneyim ile sizlere yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat içinde destek olmaktayız. Bize iletmiş olduğunuz denklik belgesini en hızlı biçimde sizlere ulaştıracağımızdan kuşkunuz olmasın.

Tercumix.com olarak yılların getirdiği deneyimin yanı sıra uygun fiyatlarla sizlere destek olmaya çalışmaktayız. Bizden beklediklerinizi size eksiksiz bir biçimde sunmak bizim en temel görevimiz. Denklik belgesi tercümesi yanı sıra diğer bütün tercüme işlemleri için de buradayız. Farklı dillerde tercüme için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tercüme ettiğimiz belgeleri sizlere kargo veya mail yoluyla en kısa sürede ileteceğiz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Denklik Belgesi Tercümesi

 

İngilizce Denklik Belgesi Tercümesi

 

Fransızca Denklik Belgesi Tercümesi

 

Rusça Denklik Belgesi Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Denklik Belgesi Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Denklik Belgesi Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Denklik Belgesi Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Denklik Belgesi Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]