Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Dergi Tercümesi

Dergi Tercümesi 2020

Dergi Tercümesi İçerik olarak çok geniş bir yapıya sahip olan dergiler, yurtdışı baskıları için farklı dillerde çevirilere ihtiyaç duyarlar. İçeriğinin geniş olması bu alanda çalışacak birden çok kişiye ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur. Farklı konuları alanında uzman kişilerin tercüme etmesi, dergi tercümesi için kaliteyi ortaya koyan en öncelikli etkendir. Örneğin; magazin konusunda çalışmış, bu konuda tercümelerde bulunmuş bir tercüman magazin kısmını çevirirken akademik alanda uzmanlaşmış bir kişi akademik kısmını çevirmektedir. Bu geniş kitleye ancak kökleri sağlam tercüme büroları ulaşabilmektedir.

Tecrübe ile ilerleyen firmalar hem geniş kelime hazinesi hem de hızlı olmaları sayesinde öne çıkmaktadır. Dergilerin baskıya yetişmesi, metinlerde hataların olmaması dergiler için birinci önceliktir. Basım esnasında ya da basım sonrası fark edilen hatalar telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğuracaktır. Dergi takipçileriniz sizden bir adım geri kaçacak ve takipçilerinizde azalmalar olacaktır. Dergi tercümesi burada devreye girer; bir dergiyi tercüme etmek tıpkı yeniden bir dergi yazmak gibidir. Büyük sorumluluk demektir.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Dergi Tercümesi 2020 Kapsamı

Dergi Tercümesi 2020 bu durumun önüne geçmek için kullanılacak en etkili yöntem sürekli kontroldür. Ekipler kendi aralarında bölümleri kontrol eder ve doğrularlar. Bu sayede dergi içeriği mümkün olan en yüksek kaliteye ulaşır ve anlam kaymalarının önüne geçildiği gibi içeriğin bozulmasının da önüne geçilmiş olur. Elbette bu kaliteli tercümeler okuyucuların dikkatini çekecektir. Sadece okuyucularınız değil, sizi takip etmeyen bireyler için de ilgi çekici duruma geleceksiniz.

Derginizin konusu ne olursa olsun, kalabalık ve titiz çalışan ekiplerimiz sizlere destek olacaktır. Hem yurtdışında bastırılıp ülkemize getirilen dergilerin tercümesinde hem de ülkemizden yurt dışına gönderilecek dergilerin tercümesi konusunda sizlerin yanındayız. Dergi tercümesi geniş kitleleri etkilediği için gerekli hassasiyeti göstereceğimizden şüpheniz olmasın. Sizin aldığınız sorumluluğu biliyor, sizinle sorumluluklarınızı paylaşıyoruz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Dergi Tercümesi

 

İngilizce Dergi Tercümesi

 

Fransızca Dergi Tercümesi

 

Rusça Dergi Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Dergi Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Dergi Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Dergi Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Dergi Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]