Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Diploma Tercümesi

Türkiye’nin Diploma Tercümesi Tercüme Bürosu

Diploma Tercümesi önemli tercüme türlerinden biri olan diploma tercümesi yurtdışında eğitime başvuracak olan kişiler tarafından istenebilir. Örneğin yurtdışına yüksek lisansa gitmek istiyorsanız ve gideceğiniz ülkeye şu anki üniversite diplomanızı göndereceksiniz. Bu sırada diploma tercümesi hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Saymış olduğumuz bu durumlardan farklı nedenlerle de diploma tercümesi hizmetine ihtiyacınız olabilmektedir.

Önemli bir tercüme türü olan diploma tercümesi yapılırken meydana gelebilecek herhangi bir tercih ve yanlış sizler için olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Bu gibi durumları yaşamamak adına kaliteli tercüme hizmeti sunan bir te büro ile çalışmanız sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Tercüme sektöründe faaliyet göstermemiz ve ekibimizde yer alan tercümanlarımızın uzmanlığı konusunda göstermiş olduğumuz hassasiyetimiz sonucunda her geçen gün büyüyen bir memnun müşteri ağına sahibiz.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Diploma tercümesi almak isteyen müşterilerimizin acil tercüme hizmetine ihtiyaçları olabilmektedir acil tercüme ihtiyacı olan müşterilerimizin ihtiyacına mümkün olan en kısa süre içerisinde yerine getirmek için 7/24 çalışan ekibimiz acil tercüme ihtiyacınız olduğu durumlarda ihtiyacınız olan tercüme hizmetini sizlere mümkün olan en kısa süre içerisinde sunacaktır.

Ekibimizde yer alan tercümanların alanında uzman olup olmaması konusunda hassasiyet göstermekteyiz. Sizlere ihtiyacınız olan hizmeti en uygun fiyatlar ile ve mümkün olan en kısa süre içerisinde hazırlayıp teslim edebilmek için kendimizi geliştirmekteyiz.

Devletlerin bu gibi belgeleri istemelerinin sebebi ülkelerine seyahat edecekleri kişinin maddi bir sorun yaşayıp yaşamadığını değerlendirebilmek amacıyla banka hesap cüzdanı bilgilerinizi istemektedir. Banka dökümanı tercümesi yapılması ve bu belgenin başvuru sırasında ilgili mercilere gönderilmesi gerekmektedir. Hesap defteri tercümesi yapacak olan kişinin ilgili finansal terimlere hakim olması gerekmektedir, aksi takdirde belli başlı yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilmektedir. Uzmanlık gerektiren bir tercüme türü olan banka hesap defteri tercümesi hizmeti alacağınız zaman kaliteli tercüme hizmeti sunan bir büro ile çalışmanız sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Diploma Tercümesi

İngilizce Diploma Tercümesi

Fransızca Diploma Tercümesi

Rusça Diploma Tercümesi

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Diploma çevirisi hizmetine ihtiyacınız olduğunda bu önemli tercüme türünü herhangi bir aksaklık yaşamadan yerine getirmek ve işlerinizi halletmek istiyorsanız çalışmalarımız için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde web sitemizdeki ilgili alana tercüme hizmeti almak istediğiniz metni yükleyebilir, bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Anlaşma sağladığımız takdirde ihtiyacınız olan tercümeyi mümkün olan en kısa süre içerisinde yapacağız. Bizimle iletişime geçmek istediğiniz takdirde ekip arkadaşlarımız mümkün olan en kısa süre içerisinde size döneceklerdir.

Almanca Diploma Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Diploma Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Diploma Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Diploma Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]