Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi

Distribütörlük Sözleşmesi Belgesi Tercümesi 2020

Distribütörlük Sözleşmesi Belgesi Tercümesi Distribütörlük, yerli veya yabancı bir firmanın bayiliğini alma işlemidir. Yabancı ülkelerde bulunan firmaların distribütörlüğünü almak, yerli bir firmaya oranla daha zahmetli olabilmektedir. Bu zahmetin en büyük nedeni distribütörlük sözleşmesi belgesi tercümesidir. Girişimcileri ve yatırımcıları kokutan bu belgeler çoğu zaman hatalı çeviriler nedeni ile kişileri zor durumlar bırakmaktadır.. Ayrıntılı bir şekilde hazırlanan bu sözleşmelerde tercüme ayrı bir önem gerektirir.

Distribütörlük sözleşmesi belgesi içeriğinde çalışma standartları, ürünlerin kaliteleri, fiyatlandırmalar, dekorasyon, garanti koşulları gibi pek çok konu yer almaktadır. Yapılan hatalar tarafların arasında anlaşmazlık olmasına hatta fes edilmelere kadar gidebilecek istenmeyen durumlar meydana getirmektedir. Tercumix.com bünyesinde çalışan yeminli tercümanlar sayesinde noter onaylı belgeler alabilecek ve kaliteli çeviriler ile işinize devam edebileceksiniz.

Tercüme mutlaka karşı ülkenin dilinden sizin dilinize çevrilmelidir; aynı şekilde siz yurtdışındaki bir girişimciye bayilik vermeyi planlıyorsanız o ülkenin dilinde çeviri yapmak durumundasınız. Bu sayede daha anlaşılır metinler ortaya çıkacaktır. Karşı tarafın anlamayacağı veya yanlış anlaşılmaya müsait ucu açık cümleler olmamalıdır. Belirtilen maddeler, alınacak sorumluluklar kesin çizgilerle ifade edilmelidir. Yapılan hatalar tavizleri doğurmaktadır.

Distribütörlük Sözleşmesi Belgesi Tercümesi 2020 Kapsamı

Distribütörlük sözleşmesi tercümesinde tecrübeli tercüman arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaklardır. Tercüme metinlerini kontrol ederek hızlı bir biçimde sizlere iletmekteyiz. Gerek duyulması durumunda sözleşmenin imzalanması esnasında maddelerin yeniden düzenlenmesi ve tercüme edilme konusunda da sizlere destek sağlamaktayız. İhtiyacınız olan kaliteli tercüme hizmetinde ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız.

Distribütörlük sözleşmesi tercümesi konusunun ne kadar hassas bir konu olduğunun bilinci ile davranarak sizlere kaliteli içerikler sunmaktayız. Sizin alacağınız sorumluluk ne kadar önemli ise bu sorumluluğu taşıyarak sizlere yardımcı olmak bizim için de o kadar önemli.

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?