Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi

Distribütörlük Sözleşmesi Belgesi Tercümesi 2020

Distribütörlük Sözleşmesi Belgesi Tercümesi Distribütörlük, yerli veya yabancı bir firmanın bayiliğini alma işlemidir. Yabancı ülkelerde bulunan firmaların distribütörlüğünü almak, yerli bir firmaya oranla daha zahmetli olabilmektedir. Bu zahmetin en büyük nedeni distribütörlük sözleşmesi belgesi tercümesidir. Girişimcileri ve yatırımcıları kokutan bu belgeler çoğu zaman hatalı çeviriler nedeni ile kişileri zor durumlar bırakmaktadır.. Ayrıntılı bir şekilde hazırlanan bu sözleşmelerde tercüme ayrı bir önem gerektirir.

Distribütörlük sözleşmesi belgesi içeriğinde çalışma standartları, ürünlerin kaliteleri, fiyatlandırmalar, dekorasyon, garanti koşulları gibi pek çok konu yer almaktadır. Yapılan hatalar tarafların arasında anlaşmazlık olmasına hatta fes edilmelere kadar gidebilecek istenmeyen durumlar meydana getirmektedir. Tercumix.com bünyesinde çalışan yeminli tercümanlar sayesinde noter onaylı belgeler alabilecek ve kaliteli çeviriler ile işinize devam edebileceksiniz.

Tercüme mutlaka karşı ülkenin dilinden sizin dilinize çevrilmelidir; aynı şekilde siz yurtdışındaki bir girişimciye bayilik vermeyi planlıyorsanız o ülkenin dilinde çeviri yapmak durumundasınız. Bu sayede daha anlaşılır metinler ortaya çıkacaktır. Karşı tarafın anlamayacağı veya yanlış anlaşılmaya müsait ucu açık cümleler olmamalıdır. Belirtilen maddeler, alınacak sorumluluklar kesin çizgilerle ifade edilmelidir. Yapılan hatalar tavizleri doğurmaktadır.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Distribütörlük Sözleşmesi Belgesi Tercümesi 2020 Kapsamı

Distribütörlük sözleşmesi tercümesinde tecrübeli tercüman arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaklardır. Tercüme metinlerini kontrol ederek hızlı bir biçimde sizlere iletmekteyiz. Gerek duyulması durumunda sözleşmenin imzalanması esnasında maddelerin yeniden düzenlenmesi ve tercüme edilme konusunda da sizlere destek sağlamaktayız. İhtiyacınız olan kaliteli tercüme hizmetinde ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. 

Distribütörlük sözleşmesi tercümesi konusunun ne kadar hassas bir konu olduğunun bilinci ile davranarak sizlere kaliteli içerikler sunmaktayız. Sizin alacağınız sorumluluk ne kadar önemli ise bu sorumluluğu taşıyarak sizlere yardımcı olmak bizim için de o kadar önemli.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi

 

İngilizce Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi

 

Fransızca Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi

 

Rusça Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi Fiyatl
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi Fiyatl
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi Fiyatl
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]