Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Edebi Tercüme

Türkiye’nin Edebi Tercüme Bürosu

Edebi tercüme rasyonel metinlerden farklı bir yöntem izlenerek yapılmaktadır. Edebi alanda büyük bir üne sahip olan Tolstoy’un eserleri üzerinde bir tercüme yapılacağını varsayalım. Bu alanda tercüme hizmeti verecek olan kişinin hem Türk hem Rus diline profesyonel seviyede hakim olması gerekmektedir. Ek olarak edebi metin betimlemelerinin uzun cümlelerini çözümleyecek kişiler olmaları gerekmektedir. Edebi tercüme alanında hizmet veren bir kişinin bu dilde kullanılan cümle yapılarına, uzun söz öbeklerine aşina olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu alanda yapılacak olan tercümeler metnin özünden kopulmasına neden olmaktadır. Kalitesiz metinler, çeviriler anlam kopmalarına ve yanlış anlaşılmalara neden olabilmektedir.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Kaliteli  Edebi Tercüme

Edebi tercüme hizmeti yapmak isteyen ve bu alanda nasıl çalışmalarını gerektiği noktasında soruları olan kişilere sayfa başına ücret talep ederek tercüme hizmetinde bulunmalarını öneriyoruz. Büyük bir zihin eforu ve çalışma isteyen bu alanda kaliteli hizmet sunmak isteyen ve mesleki anlamda yeterlilikleri olduğunu düşünen kişiler online noter onaylı tercüme bürosu Tercumix.com ile çalışabilirsiniz. Geniş tercüman kadromuz ve geliştirmiş olduğumuz eğitim destek sistemi ile kullanıcılarımıza kaliteli tercüme hizmeti vermekteyiz. Sık sık yeni tercüman alımları yapmaktayız. Bu alanda çalışmak için bizimle iletiime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Edebi Tercüme Hizmeti

Online noter onaylı tercüme bürosu Tercumix.com olarak pekçok müşterimize kaliteli tercüme hizmeti sunmaktayız. Bizden tercüme hizmeti almak isterseniz internet adresimiz üzerinden iletişime geçebiliriz. Edebi tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaşma sağladığımız takdirde ihtiyacınız olan tercüme metnini en kısa sürede teslim etmek isteyen ekip arkadaşlarımız ellerinden gelen çalışmayı sergileyeceklerdir. Tercüme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Edebi Tercüme

İngilizce Edebi Tercüme

Fransızca Edebi Tercüme

Rusça Edebi Tercüme

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Tercumix.com online tercüme bürosu olarak alanında uzman tercümanlardan oluşan ekibimiz ile sizlere yüksek tercüme kalitesi ile hesap defteri tercümesi hizmeti sunmaktayız.

Sizlerin mali bilgilerinin yer almış olduğu banka hesap cüzdanı tercümesinde önemli olan bir diğer husus ise gizlilik ve güvenliktir. Maddi durumunuz hakkındaki bilgilerinizi içeren bu tercüme türünde müşterilerimizin gizliliğini ön planda tutan firmamız banka dökümanı tercümesi yaparken oldukça hassas davranmakta ve bilgilerinizi korumaktadır.

Bazen banka dökümünü tercümesi hizmeti almak isteyen kullanıcılarımızın acil tercüme hizmetine ihtiyaçları olmaktadır, bu gibi durumlarda sizlere İhtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en kısa süre içerisinde sağlamak isteyen ekibimiz cumartesi pazar demeden çalışmaktadır.

Sizler de yurtdışı ile olan işlerinizi herhangi bir problem yaşamadan halletmek istiyorsanız, alanında uzman tercümanlardan oluşan ekibimiz ile çalışmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Edebi Tercüme
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Edebi Tercüme
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Edebi Tercüme
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Edebi Tercüme
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]