Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Evlat Edinme Belgeleri Tercüme

Evlat Edinme Belgesi Tercümesi 2020

Evlat Edinme Belgesi Tercümesi Bir çocuğun biyolojik olarak bağı bulunmayan kişi veya kişiler tarafından bakımının üstlenmesi dahilinde hak ve sorumluluklarını yasal olarak kendi üzerine alması eylemine evlat edinme denir. Üstelik ülkemizde yasanın 306. maddesine göre 5 yıllık bir evliliği olan 30 yaşını doldurmuş evli veya bekar kişiler evlat edinebilmektedir. Çocuk sahibi olup olmamanız evlat edinmenize engel değildir. Evlat edinme faaliyetleri ülkeden ülkeye farklılık gösterdiği gibi, evlat edinme belgeleri başvurusunda bulunulacak ülkeye göre de değişebilir. Bu değişiklik nedeniyle evlat edinme belgesi kavramı doğar.

Evlat edinme belgesi tercümesi gibi önemli bir konuda belgeler yasal boyutları göz önünde tutarak tercüme ofislerimizde yer alan uzman ve yeminli tercümanlar tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Tercumix tercüme bürosu olarak çözüm odaklı bir çeviri hizmetine ek olarak kalitesinden ödün vermeyen anında gerçekleşen hızlı tercüme bürolarından dakikasında hizmet sağlıyoruz.  Çeviri ve tercüme faaliyetlerinin bir çocuktan kalkıpta bir aile kavramına kadar ne denli değerli bir faaliyet olduğunun bilincinde olan bir firmamız ve bu firma dahilinde ailemizde çalışıp daimî bu bilinçle hareket eden elemanlar ile çalışıyoruz. 

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Evlat Edinme Belgesi Tercümesi 2020 Kapsamı

 Evlat edinme belgesi tercümesi birer kopyası evlatlık veren kurum veya kişi ile evlatlık alan aileye verilirken bir kopyası ilgili kurum ve makamlarda bulunur, bu hususta da gereken hassasiyeti veren firmamız evlat edinme belgesi çevirisi dahil olmak üzere birçok konuda ulusal ve uluslararası müşterisinin yanındadır. Çok yönlü dil farklılığı sağlayan firmamız, ayriyeten birçok ülke ile işbirliği içerisindedir. Mevcut bilgileri orijinal belgenin aslını bozmadan, manada herhangi bir değişiklik yapmadan, dosdoğru bilgilerle yeminli tercümanlarımız yaptığı çeviriler son olarak noter onayını alır. Uygun fiyatları ile de dikkat çeken firmamıza kolaylıkla ulaşabilir, evlat edinme belgesi çevirisi için dilediğiniz vakitte Tercumix.com üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Evlat Edinme Belgesi Tercümesi

 

İngilizce Evlat Edinme Belgesi Tercümesi

 

Fransızca Evlat Edinme Belgesi Çevirisi

 

Rusça Evlat Edinme Belgesi Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Evlat Edinme Belgesi Çevirisi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Evlat Edinme Belgesi Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Evlat Edinme Belgesi Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Evlat Edinme Belgesi Çevirisi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]