Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Evlenme Ehliyet Belgesi Tercüme

Evlenme Ehliyet Belgesi Tercümesi 2020

Evlenme Ehliyet Belgesi Tercümesi Evlilik yapmanızda bir sakınca bulunmaması durumda sizlere verilen belgeye evlenme ehliyet belgesi denir. Bu belge sizin kalıtsal bir hastalık taşımadığınızı, bekar olduğunuzu veya evliliğe mâni olacak bir sağlık probleminizin olmadığını ortaya koyar. Yabancı uyruklu biriyle evlenmeye karar verdiğinizde gerekli olan belgelerden biri evlenme ehliyet belgesi çevirisidir. Yabancı ülkelerin yetkili birimlerinde çalışan kişilerin evliliğinize onay vermesi için kendi dillerinde evlenme ehliyet belgesine ihtiyaç duyarlar. Her ülke, kendi içerisinde konuşulan resmi dildeki belgeler ile işlemleri yürütmektedir.

Evlenmek istediğiniz bireyin bulunduğu ülkede mi yoksa kendi ülkeniz de mi evleneceğiniz burada önemlidir. Eğer Türkiye sınırları içerisinde evlenmeyi planlıyorsanız eşinizin gerekli belgeyi ülkesinden temin etmesi ve belgenin Türkçe tercümesini temin etmesi gerekir; aynı şekilde siz yurt dışında evlenmeye karar verdiyseniz bu belgeyi nüfus müdürlüğünden temin ettikten sonra yeminli tercümanlar tarafından tercüme ettirip notere onaylatmanız gerekecektir. Bu sayede belgeniz uluslararası geçerlilik kazanacaktır.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Evlenme Ehliyet Belgesi Tercümesi 2020 Kapsamı

Evlenme ehliyet belgesi tercümesi resmi bir evrak niteliği taşıdığı için tercümesi esnasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Yanlış bilgilendirmelere yer vermeyecek şekilde tercüme edilmelidir. İçeriğindeki bilgiler kesin ve net bir şekilde ortaya konulmalıdır. Resmi kurumlarda kullanılmaya uygun hale bu şekilde gelecektir. Ucu açık cümleler yanlış bilgilendirmelere ve dolayısıyla evlilik sürecinin uzamasına neden olacaktır. Tercümeyi yapan kişilerin bu konuda dikkat etmesi, doğru kelimeyi uygun gramerlerle kullanması bu sebeple önemlidir.

Sizlere sunduğumuz tercüme hizmetlerinde metinlerdeki tercüme kalitesine özen göstermekteyiz. Çeviri yapan yeminli tercümanlar dosyanızı kontrol ettikten sonra sizlere sunmaktadır. Gönül rahatlığıyla evlenme ehliyeti belgesi tercümesi yaptırabilirsiniz. Sizlere sunacağımız uygun fiyat seçenekleri ve hızlı teslimat ile sizlerin mutluluğuna vesile olmak istiyoruz. Online tercüme bürosu Tercumix.com olarak bu vizyon ışığında sizlere hizmet sağlamaktayız. Evlilik için gerekli olan diğer belgeler için tercüme ihtiyacınız olduğu takdirde bizimle çalışabilirsiniz. 

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Evlenme Ehliyet Belgesi Tercümesi

 

İngilizce Evlenme Ehliyet Belgesi Tercümesi

 

Fransızca Evlenme Ehliyet Belgesi Çevirisi

 

Rusça Evlenme Ehliyet Belgesi Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Evlenme Ehliyet Belgesi Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Evlenme Ehliyet Belgesi Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Evlenme Ehliyet Belgesi Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Evlenme Ehliyet Belgesi Çevirisi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]