Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Farsça Tercüme

Türkiye’nin En Yetkin Farsça Tercüme Bürosu

سلام !Merhaba Günümüzde yaklaşık 100 milyon insanın ana dili olan Farsça yüzyıllar boyunca Orta Asya, Güney Asya ve Ortadoğu’da kullanılmış dillerden biridir. Türkiye ile İran arasında ithalat ticaret doğalgaz gibi pek çok alanda ilişki söz konusudur. Ülkemiz şirketlerinden İran ile iş yapan pek çok şirket bulunmaktadır. Aynı zamanda İslam dünyasının iki kültür dili olan Farsçada pekçok edebi eser bulunmaktadır. Oldukça zengin ve zor bir dil olan Farsça tercüme uzmanlık isteyen bir alandır. Kullanıldığı ülkeye göre lehçesi farklılık gösteren Fars dili sözlü tercümesinde oldukça dikkatli olunması gerekmektedir.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz Farsça projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

İran ile iş yapan şirketlerin şirket görüşmeleri, evrak işleri, sözleşmelerde ve toplantılarda Farsça tercüme hizmetine ihtiyaçları olmaktadır. Sözlü ve yazılı olarak Farsça tercüme hizmeti almak isteyen şirketlerin çalışacakları tercüme bürosunu seçerken oldukça dikkatli davranmaları gerekmektedir.

Yazımında farklı bir alfabe kullanılan ve zor bir dil olan Fars dilinde Farsça tercüme yapacak olan kişilerin alanında uzman ve 2 dile de hakim kişiler olması gerekmektedir. Bir toplantı sırasında sözlü Farsça çeviri hizmeti aldığınızı düşünelim, tercümanın yapacağı herhangi bir yanlış çeviri anlaşma yapacağınız şirket ile sorunlar yaşamanıza ve anlaşmazlıklar ortaya çıkmasına, işlerinizin aksamasına sebep olabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için alanında uzman tercümanlar ile çalışan bir büroya tercih etmeniz sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Yüksek Güvenlik

Farsça dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Farsça çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Farsça çeviri hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Farsça Tıbbi Tercüme

Farsça Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Farsça Teknik Tercüme

Farsça Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

Farsça Hukuki Tercüme

Farsça Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

Farsça Acil Tercüme

Farsça Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Ekibinde bulunan tercümanların mesleki yeterlilikleri konusunda oldukça hassas olan büromuz gerekli eğitimleri almış ve alanında uzman tercümanlar ile çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak geçmiş tecrübelerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Yazılı tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemize yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. İtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en uygun fiyatlar ile alarak ekibimizle çalışabilirsiniz.

Acil tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda sizler için 7/24 çalışan ekibimiz ihtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere sunacaktır.

Tercüme Genel
14 TL
 • 1 Farsça Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
 Tercüme İdeal
19 TL
 • 1 Farsça Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
 Tercüme Pro
26 TL
 • 2 Farsça Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
 Tercüme Ultra
32 TL
 • 3 Farsça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Farsça Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz Farsça tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Farsça çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Farsça çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da  Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?