Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Hakkımızda

Hakkımızda

Dijitalleşen dünyada ihtiyaç haline gelen farklı Ülkeler ve farklı insanlar arası iletişim, her iki dile, kültüre ve kültürler arası değerlere hakim tercümanlar tarafından yazılı ya da sözlü olarak karşılanmaktadır. Ancak bu boyutta bir iletişim yalnızca diller arası boyutta olmamakla beraber arka planda kültürler arası bilgi birikimini ve o alanda profesyonellığı da gerektirmektedir. Bu sebeple herhangi bir dili konuşuyor olmak o dilde nitelikli bir tercüme yapılabileceği manasına gelmez.

Tam da bu noktada, Tercumix siz kıymetli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, tercüme işinde uzman tercüman kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Tercüme işinin ne kadar hassas olduğunun bilincinde olduğumuz için, yapmış olduğumuz çevirilerin uzunluğuna bakmadan, 1 sayfadan yüzlerce sayfaya, 1 dakikadan aylara kadar, günlük çevirilerden en hassas hukuki ve teknik çevirilerine kadar bütün yapmış olduğumuz işlere aynı itinayı gösteriyoruz. Tercümeler bizim, sizin sunduğunuz ya da kullanmış olduğunuz metin sizin kalitenizin bir göstergesidir. Profesyonellik çizgisinden hiç şaşmayan firmamız, güveni ve kaliteyi daima en öncelikli ilkesi kabul etmiştir. Takip ettiğimiz bu prensipler bizim “kalitemiz” dir.Tercümix İlgili Bölüm mezunu nitelikli tercüman kadrosu ile siz kıymetli müşterilerimize en doğru ve problemsiz çeviri hizmeti sunmak amacı ile kurulmuştur. Evinizden, ofisinizden ayrılmadan hangi ülkede olursanız olun Tercüme hizmetini ayağınıza kadar getirilerek Tercüme edilecek belgeleriniz profesyonel kadromuz tarafından incelendikten sonra bu konudaki yeminli tercümanlarımız tarafından özen gösterilerek Tercümeniz teslim edilir.

ÖZGÜR BİLEKLİ

www.tercumix.com  Yönetim Kurulu Başkanı

Misyonumuz

Emeğe saygı, rekabetçi ve müşteri memnuniyetini en üstte tutma anlayışı ile faaliyetlerini sürdürürken, tercüme hizmetinin gerektirdiği önemin bilincinde ve her işe farklı bir özen ve profesyonellikle yaklaşarak en anlaşılabilir ve nitelikli tercümeyi sunabilmektir.

Vizyonumuz

Profesyonel kadromuz ve teknolojik altyapımız ile Tercüme sektöründe reformist ve sizlere sunmuş olduğu nitelikli hizmeti her zaman yükselterek, piyasasında öncü bir şirket olmak.

 

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?