Iğdır Tercüme

Noter Tarafından Onaylı Tercüme 2020

Iğdır Tercüme, Noter Tarafından Onaylı Tercüme Noter tarafından tasdiklenmiş olan Tercumix, resmi kurumlar arasında yapılan bütün sözleşme ve belgelerin onayı gibi işlemler yeminli olan tercümanlarımız tarafından açıklayıcı ve etkileyici bir dille tercümeleri yapılır. Tercumix tarafından çeviri iki nüsha olarak düzenlenmekte olup, belgelerin üzerine yeminli tercümanın adı ve tercüme yapıldığı tarih yazılmaktadır. Belgeler onaylandıktan sonra bir tanesi noterde bir tanesi bizde kalmaktadır. 

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

igdir-tercume-hizmet-bolgesi
igdir-tercume-hizmet-bolgesi

Iğdır Hukuk Tercümesi

Iğdır Hukuk Tercümesi Hukuk tercümelerini, hukuki ve idari belgeler, mahkeme tarafınca verilmiş kararlar, yönetmelikler, patent başvuruları gibi konularda Tercumix hizmeti tarafından verilmektedir.yeminli tecümeler tarfından kontol edilip onaylanmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Yeminli Tercüme

Iğdır Yeminli Tercüme Iğdır’da yapılan yeminli tercümeler esnasında yeminli tercümanlar tarafından  noter onaylarıın büyük bir hassasiyet  ve sorumluluk adı altında yapılması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Sözlü Tercüme

Iğdır Sözlü Tercüme Kurumlar arası etkileşimin daha hızlı ve güçlü olabilmesi için toplu organizelerin oldugu platformlarda eş zamanlı yapılan tercümelere sözlü tercüme denilmektedir. Eş zamanlı olarak tercümenin yapılabilmesi için tercümanın akıcı bir üslupla konusması ve beden dilinin oldukça önemi vardır.  burda tercümanlarda aranan özellikler arasında dinamik olması, canlı ve bilgi birikiminin yüksek olması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Mekanik ve Teknik Tercüme

Iğdır Mekanik ve Teknik Tercüme, Teknik alanda bilgi sahibi olan tercümanlar tarafından Tercumix bu hizmeti sağlamaktadır.                                                                                                                                               Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Apostil Tasdikli Tercüme:

Iğdır Apostil Tasdikli Tercüme Resmi kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılması için apostil onayı gerekmektedir.Bunlar kaymakamlk ve valilikler tarafınca verilmektedir. Üniversiteler için gerekli olan belgeler transkript gibi nüshalar içi gereklidir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Yazılı Yeminli Tercüme

Iğdır Yazılı Yeminli Tercüme Tercüme hizmetini gerekli hassasiyet ve özveriyle Iğdır’da yazılı yeminli tercüme hizmetini sürderen Tercümixdir. Noter yeminli tercümanlar, yazılı tercümeleri hedef dile göre tercüme ederler ve anlaşılmasını sağlarlar. Idari hukuki tüm belgeler, şirketler arası sözleşmeler, ürünler için alınacak patent gibi bütün işlemlerde yeminli tercümanlar ile onaylanmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Iğdır Almanca Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Iğdır İngilizce Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Iğdır Fransızca Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Iğdır Rusça Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Iğdır Almanca Tercüme Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Iğdır İngilizce Tercüme Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Iğdır Fransızca Tercüme Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Iğdır Rusça Tercüme Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil