Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Iğdır

Iğdır Tercüme Ofisi

 

Iğdır Tercüme, Noter Tarafından Onaylı Tercüme Noter tarafından tasdiklenmiş olan Tercumix, resmi kurumlar arasında yapılan bütün sözleşme ve belgelerin onayı gibi işlemler yeminli olan tercümanlarımız tarafından açıklayıcı ve etkileyici bir dille tercümeleri yapılır. Tercumix tarafından çeviri iki nüsha olarak düzenlenmekte olup, belgelerin üzerine yeminli tercümanın adı ve tercüme yapıldığı tarih yazılmaktadır. Belgeler onaylandıktan sonra bir tanesi noterde bir tanesi bizde kalmaktadır.

Iğdır Hukuk Tercümesi

Iğdır Hukuk Tercümesi Hukuk tercümelerini, hukuki ve idari belgeler, mahkeme tarafınca verilmiş kararlar, yönetmelikler, patent başvuruları gibi konularda Tercumix hizmeti tarafından verilmektedir.yeminli tecümeler tarfından kontol edilip onaylanmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Yeminli Tercüme

Iğdır Yeminli Tercüme Iğdır’da yapılan yeminli tercümeler esnasında yeminli tercümanlar tarafından  noter onaylarıın büyük bir hassasiyet  ve sorumluluk adı altında yapılması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Sözlü Tercüme

Iğdır Sözlü Tercüme Kurumlar arası etkileşimin daha hızlı ve güçlü olabilmesi için toplu organizelerin oldugu platformlarda eş zamanlı yapılan tercümelere sözlü tercüme denilmektedir. Eş zamanlı olarak tercümenin yapılabilmesi için tercümanın akıcı bir üslupla konusması ve beden dilinin oldukça önemi vardır.  burda tercümanlarda aranan özellikler arasında dinamik olması, canlı ve bilgi birikiminin yüksek olması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Mekanik ve Teknik Tercüme

Iğdır Mekanik ve Teknik Tercüme, Teknik alanda bilgi sahibi olan tercümanlar tarafından Tercumix bu hizmeti sağlamaktadır.                                                                                                                                               Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Apostil Tasdikli Tercüme:

Iğdır Apostil Tasdikli Tercüme Resmi kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılması için apostil onayı gerekmektedir.Bunlar kaymakamlk ve valilikler tarafınca verilmektedir. Üniversiteler için gerekli olan belgeler transkript gibi nüshalar içi gereklidir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Yazılı Yeminli Tercüme

Iğdır Yazılı Yeminli Tercüme Tercüme hizmetini gerekli hassasiyet ve özveriyle Iğdır’da yazılı yeminli tercüme hizmetini sürderen Tercümixdir. Noter yeminli tercümanlar, yazılı tercümeleri hedef dile göre tercüme ederler ve anlaşılmasını sağlarlar. Idari hukuki tüm belgeler, şirketler arası sözleşmeler, ürünler için alınacak patent gibi bütün işlemlerde yeminli tercümanlar ile onaylanmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

  • Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.
  • Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.
  • Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.
  • Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.
  • Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.
  • Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?