Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

İhale Evrakları Tercüme

İhale Evrakları Tercümesi 2020

İhale evrakları tercümesi yurtdışı ile iş yapan firmaların ihtiyaç duyduğu bir tercüme türüdür. Gerçekleştirilecek olan ihale ve maddelerinin tercüme edilmesi uzmanlık isteyen bir alandır. İhalelerde kullanılacak olan terimlerin gerekli hukuki mevzuatın,  tercüme işlemini gerçekleştirecek olan tercüman tarafından bilinmesi gerekmektedir.  Bu nedenle ihale evrakı tercümesi hizmeti alacağınız tercüme bürosunu seçerken dikkatli davranmanızı öneririz. 

Alanında uzman olmayan bir tercüman tarafından gerçekleştirilecek olan ihale evrakı tercümesi şirketinizi güç durumlar içerisinde bırakabilir. İhalede meydana gelebilecek herhangi bir yanlış anlaşılma sizlerin ve iş yapacağınız şirketin problemler yaşamasına neden olabilmektedir. Bahsetmiş olduğumuz olumsuz durumları yaşamamak adına hizmet alacağınız tercüme bürosunun noter onaylı bir tercüme bürosu olmasına ve tercümanların alanında uzman kişiler olmasına dikkat ediniz. 

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

İhale Evrakları Tercümesinde Tercumix.com Farkı

İhale Evrakları Tercümesi ve tercüme bürosu Tercumix.com uzun zamandır bu alanda çalışıyor olmamızın verdiği tecrübeler ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadır.  İhtiyaç duyduğunuz bir çok alan ve dilden kaliteli tercümeye bizimle ulaşabilirsiniz. 

Tercüman ekip arkadaşlarımızın mesleki yeterlilikleri noktasında oldukça büyük bir hassasiyete sahibiz ve bu hassasiyetiniz sonucunda bizlerden memnun olan ve beraber çalıştığımız pek çok müşterimiz bulunmaktadır. 

Bazen ihale evrakı tercümesi hizmetine ihtiyaç duyan kişilerin acil tercüme hizmeti almaları gerekmektedir. Bu gibi durumlarda online olarak ulaşabileceğiniz ve sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet sunan tercüme bürosuna ihtiyacınız olacaktır. Bizler ihtiyacınız olan tercüme hizmetini mümkün olan en kısa süre içerisinde yerine getirebilmek için sıkı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İhtiyacınız olan tercüme hizmetini mümkün olan en kısa sürede sizlere teslim ederiz. 

İhale evrakı tercümesini kaliteli ve hızlı şekilde almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle telefon veya mail yolu ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca İhale Evrakları Tercümesi

 

İngilizce İhale Evrakları Tercümesi

 

Fransızca İhale Evrakları Tercümesi

 

Rusça İhale Evrakları Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca İhale Evrakları Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce İhale Evrakları Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca İhale Evrakları Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça İhale Evrakları Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]