İhale Şartnamesi Tercümesi

İhale Şartnamesi Tercümesi Siz değerli müşterilerini bir aile olarak gören, yüksek kalitede ve daimî uygun fiyatlarıyla, rakip firmaların aksine profesyonel bir bilinç ile hareket eden Tercumix online noter onaylı tercüme bürosu olarak İhale şartnamesi tercümesi alanında da yanındayız.

Karşılıklı iki tarafın satın alma, satma, kiralama ve bir işi yaptırma gibi konularda uyma zorunluluğu olan şartların belirtildiği dokümana ihale şartnamesi diyoruz. Her alanda olduğu gibi bu alanda da hassasiyet gösteriyoruz zira tercüme işlemlerinden önce çevirisi yapılacak belge hakkında birtakım bilgilere, ihale konusu ile ilgili teknik terim bilimin katılacağınız Tercumix büromuz; gerek yurt dışında katılacağınız ihalelerde yabancı dilden Türkçe‘ye, gerekse İhale Kurumu veya Devlet İhale Kanunu kapsamında yapılan ihalelere katılacak olursanız ve iş ortaklarınız yabancı ise teknik şartname ve idari şartnamelerin Türkçe’den yabancı dillere çevirisini  gerçekleştiriyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

İhale Şartnamesi Tercümesinde Tercumix Farkı

İhale şartnamesi tercümesini siz değerli müşterilerimiz için dosdoğru ve güvenilir olarak icra ediyoruz. Bu hususta şartnamenin hukuki ihtilaflar doğurmaması adına tarafların şartnamenin koşullarını en iyi şekilde anlayıp, düzenleyeceğiniz veya katılacağınız ihalelerde gizliliği, güvenliği daimi koruyoruz. 

Uzun süredir kaliteli tercüme hizmeti veriyor oluşundan onur ve sonsuz mutluluk duyan firmamız hızlı tercüme bürosu olarakta size anında hizmet veriyor. Yeminli tercümanlarımız ile tecrübe sahibi tercüme büromuzda gerekli tercümeleri yapıp siz değerli müşterilerimizi olası risklerden koruyoruz. Eğer siz de İhale şartnamesi tercümesine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilir, günün her saatinde bilgi alabilirsiniz. Tercumix ailesi olarak yanınızda bulunmaktan onur duyarız. Dünyanın her yerindeki müşterilerimize hizmet veriyor ve bu bağlamda dünyanın her yerinden bize web sitemiz ve burada yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz. Yüksek ve kaliteden ödün vermeyen kişilerin tercih ettiği tercüme bürosu olarak buradayız.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca İhale Şartnamesi Tercümesi

İngilizce İhale Şartnamesi Tercümesi

Fransızca İhale Şartnamesi Tercümesi

Rusça İhale Şartnamesi Tercümesi

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Tercumix.com tercüme bürosu olarak ihale şartnamesi tercümesi hizmeti sunmuş olduğumuz dilleri sıralayacak olursak:

Yukarıda saymış olduğumuz dillerde sizlere kaliteli ihale şartnamesi tercümesi hizmeti sunmaktayız. Tercümesinin yapılmasını istediğiniz ihale şartnamesi belgesini web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz İhtiyacınız olan hizmeti en uygun fiyata ve en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca İhale Şartnamesi Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce İhale Şartnamesi Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca İhale Şartnamesi Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça İhale Şartnamesi Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil