Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

İhale Şartnamesi Tercümesi

İhale Şartnamesi Tercümesi

 
 

İhale Şartnamesi Tercümesi Siz değerli müşterilerini bir aile olarak gören, yüksek kalitede ve daimî uygun fiyatlarıyla, rakip firmaların aksine profesyonel bir bilinç ile hareket eden Tercumix online noter onaylı tercüme bürosu olarak İhale şartnamesi tercümesi alanında da yanındayız.

Karşılıklı iki tarafın satın alma, satma, kiralama ve bir işi yaptırma gibi konularda uyma zorunluluğu olan şartların belirtildiği dokümana ihale şartnamesi diyoruz. Her alanda olduğu gibi bu alanda da hassasiyet gösteriyoruz zira tercüme işlemlerinden önce çevirisi yapılacak belge hakkında birtakım bilgilere, ihale konusu ile ilgili teknik terim bilimin katılacağınız Tercumix büromuz; gerek yurt dışında katılacağınız ihalelerde yabancı dilden Türkçe‘ye, gerekse İhale Kurumu veya Devlet İhale Kanunu kapsamında yapılan ihalelere katılacak olursanız ve iş ortaklarınız yabancı ise teknik şartname ve idari şartnamelerin Türkçe’den yabancı dillere çevirisini  gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

İhale Şartnamesi Tercümesinde Tercumix Farkı

İhale şartnamesi tercümesini siz değerli müşterilerimiz için dosdoğru ve güvenilir olarak icra ediyoruz. Bu hususta şartnamenin hukuki ihtilaflar doğurmaması adına tarafların şartnamenin koşullarını en iyi şekilde anlayıp, düzenleyeceğiniz veya katılacağınız ihalelerde gizliliği, güvenliği daimi koruyoruz. 

Uzun süredir kaliteli tercüme hizmeti veriyor oluşundan onur ve sonsuz mutluluk duyan firmamız hızlı tercüme bürosu olarakta size anında hizmet veriyor. Yeminli tercümanlarımız ile tecrübe sahibi tercüme büromuzda gerekli tercümeleri yapıp siz değerli müşterilerimizi olası risklerden koruyoruz. Eğer siz de İhale şartnamesi tercümesine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilir, günün her saatinde bilgi alabilirsiniz. Tercumix ailesi olarak yanınızda bulunmaktan onur duyarız. Dünyanın her yerindeki müşterilerimize hizmet veriyor ve bu bağlamda dünyanın her yerinden bize web sitemiz ve burada yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz. Yüksek ve kaliteden ödün vermeyen kişilerin tercih ettiği tercüme bürosu olarak buradayız.

 
 

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

 
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?