Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

İhtarname Tercümesi

İhtarname Tercümesi 

İhtarname Tercümesi İhtarname, hukuksal boyutu olan her türlü durumda bir kişinin muhatabı olduğu karşı tarafa gelenek, görenek, sözleşme ve kanunlar ile doğan talep ve haklarının yazılı olarak sunulmasıdır. Taraflardan birinin yabancı olması dahilinden, bir başka ülkede yaşamasından ya da farklı ülkede var olan bir şirket olması durumu sonucunda İhtarname tercümesine gerek duyulur.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

İhtarname Tercümesi Neden Tercumix.com ile Çalışmalısınız? 

Uzman deneyimi ve kalitesi gerektiren ihtarname tercümesi Tercumix noter onaylı tercüme bürosu olarak hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Memnuniyet, tecrübe, profesyonellik gibi birçok konuda güven veren firmamız, usanmadan size hizmet veren çalışanlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. Sizlere çok yönlü dil desteği sağlıyoruz. Dünyanın her yerine istek dahilinde hizmet sağlıyor ve bundan gurur duyuyoruz. Anında gerçekleşen çeviri hizmetimizde yine her türlü hassasiyeti, tecrübeyi ve profesyonelliği koruyarak yeminli tercümanlar ile tarafımız tarafından sizin için size en güzeliyle hizmet veriyoruz. Ailemizde her şey sizin istek ve dilekleriniz doğrultusunda şekillenip, güvenli ve başarılı ellerimiz ile güvenle meydana geliyor.

İhtarname tecrübesinde de gizlilik ve güvenliğinizi, güvenlik ve gizliliğimiz biliyor hangi çeviri olursa olsun çeviri konusunda dosdoğru ve deneyimli hareket ediyoruz. Kalite ve uygun fiyatlı olduğunu iddia edip fahiş fiyatlara yer veren firmaların aksine uygun fiyatlarımız ile anında hizmet sağlıyoruz. 

İsteğiniz doğrultuda her türlü çeviri faaliyetinde bizlere web sitemiz, numaramız ile dilediğiniz vakit ulaşabilir bilgi veya öneri alabilirsiniz. Çalışanlarımız, ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetinizde olmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz unutmamalı ki biz her şeyimiz ile daimî ve kesintisiz olarak yanınızda yer alarak hizmetinizdeyiz. Çeviri olarak yeminli tercümanlarımıza, firma olarak şahsımıza, acil bir çeviri durumunda hızlı çeviri bürolarımıza, tecrübe ve profesyonelliğimize güvenebilirsiniz. 

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca İhtarname Tercümesi

 

İngilizce İhtarname Tercümesi

 

Fransızca İhtarname Tercümesi

 

Rusça İhtarname Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca İhtarname Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce İhtarname Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca İhtarname Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça İhtarname Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]