Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi/ Çevirisi

İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi/ Çevirisi

İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi Adresimizin resmi bir evrak olarak belirtildiği belge olan ikametgah genellikle kişileri tanımak adına istenmektedir. Pekçok dilde ihtiyaç duyacağınız ikametgah çevirisi uzmanlık isteyen bir alandır. Bu alanda tercüme yapacak olan kişilerin iki dildede yüksek hakimiyet sahibi olmaları gerekmektedir. Uzman olmayan tercümanlar tarafından yapılacak olan çeviriler sizlerin pekçok problem yaşamanıza sebep olmaktadır. Bu nedenle ikametgah tercümesi hizmeti alacağınız büroyu seçerken oldukça dikkatli davranmalısınız. 

İkametgah tercümesinde dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar:: 

 • İsimlerin doğruluğu
 • Tarihlerin kontolü
 • İmza ve kaşeler

Yukarıda saymış olduğumuz bu maddeler ikametgah tercümesi yapılırken dikkat edilmesi gereken alanlardır.  

Bazen noter yeminli İkametgah belgesi tercümesi hizmeti almanız gerekebilir bu gibi durumlarda noter onaylı tercüme hizmeti sunan bir büro ile çalışmanız gerekmektedir. 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

İkametgah tercümesindeTercumix.com Farkı 

İkametgah tercümesinde alanında uzman tercümanlar ile çalışan büromuz ihtiyacınız olan ikametgah tercümesini sizlere kaliteli şekilde hazırlamaktadır.

Bazen ikametgah tercümesine ihtiyacı olan kişilerin  acil  tercümeye ihtiyaçları olabilmektedir. Bu gibi durumlarda İhtiyacınız olan tercümeyi  mümkün olan en kısa süre içerisinde size hazırlamak için cumartesi pazar demeden çalışan ekibimiz ihtiyacınız olan tercümeyi en kısa sürede sizlere hazırlayacaktır.

 Sizler için önemli olan bir diğer noktanın da fiyatlandırma olduğunu biliyoruz. Mümkün olan en uygun fiyatlar ile sizlere kaliteli ikametgah tercümesi hizmetini sunuyoruz. 

İkametgah tercümesine ihtiyaç duyduğunuz ikametgah belgenizin bilgilerini web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek ekibimiz tarafından fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaştığımız  takdirde mümkün olan en kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan metni ekibimiz tarafından teslim alabilirsiniz. 

 Sizler de kaliteli ikametgah tercümesi hizmetini mümkün olan en uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi

İngilizce İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi

Fransızca İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi

Rusça İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Alanında uzman tercümanlar ile çalışan büromuz ihtiyacınız olan ikametgah tercümesini sizlere kaliteli şekilde hazırlamaktadır.

Bazen ikametgah tercümesine ihtiyacı olan kişilerin acil tercümeye ihtiyaçları olabilmektedir. Bu gibi durumlarda İhtiyacınız olan tercümeyi mümkün olan en kısa süre içerisinde size hazırlamak için cumartesi pazar demeden çalışan ekibimiz ihtiyacınız olan tercümeyi en kısa sürede sizlere hazırlayacaktır.

Sizler için önemli olan bir diğer noktanın da fiyatlandırma olduğunu biliyoruz. Mümkün olan en uygun fiyatlar ile sizlere kaliteli ikametgah tercümesi hizmetini sunuyoruz.

İkametgah tercümesine ihtiyaç duyduğunuz ikametgah belgenizin bilgilerini web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek ekibimiz tarafından fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaştığımız takdirde mümkün olan en kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan metni ekibimiz tarafından teslim alabilirsiniz.

Sizler de kaliteli ikametgah tercümesi hizmetini mümkün olan en uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Almanca İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Çevirisi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]