Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

İmza Sirküleri Tercümesi

İmza Sirküleri Tercümesi 

İmza sirküleri tercümesi belge sahteliği, sahte imza gibi durumların sık sık görülmesiyle beraber noter imza sirkülerini ortaya çıkarmıştır. Resmi bir evrak olan bu belgelerin yurt dışında kullanıma uygun olması için mutlaka imza sirküleri tercümesi olarak hazır hale getirilmelidir.

İmza sirküleri noter tarafından hazırlanan, şirket müdürleri, şirket sahipleri, tüzel kişilikler gibi imza yetkisi olan herkes tarafından kullanılabilecek bir belgedir. Resmi evrak olması ve noterin onaylı olması nedeniyle tercüme esnasında yeminli tercümanlardan destek alınması gerekmektedir. Bu sayede belge resmi vaziyetini koruduğu gibi sağlıklı bir tercüme de sağlayacaktır.

 Tercüme edilen her belge gibi imza sirküleri tercümesi  üzerinde tercüme işlemi yapılırken hassasiyet gerektirir. Oluşabilecek bir hata yurt dışında bu belgenin vasfını kaybetmesine neden olabilmektedir. Özensiz bir şekilde yapılan tercümeler ciddi sorunlara yol açmaktadır. İşlerin aksaması ve zaman kaybı bunların başında gelir. İşlemleriniz sırasında eksik belge olması veya gerekli durumda yetersiz tercüme yapılmış bir belgenin elinizde bulunması sizin gibi bizim de pek istemediğimiz bir durumdur.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

İmza Sirküleri Tercümesinde Tercumix Farkı

 İmza sirküleri tercümesi hazırlanırken öncelikle hangi ülkelerde kullanıldıkları ve kullanılacak ülkelerin resmi dilleri göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sayede karşılaşacağınız sorun ne olursa olsun elinizdeki resmi dil ile yazılmış belge sizin lehinize çalışacaktır. Ne yazık ki çeviri esnasında sıkça karşılaşılan sorunlardan biri de dildir; unutulmamalıdır ki İngilizce her ne kadar dünyada kabul gören bir dil olsa da resmi dairelerde ülkenin anadili kullanılmaktadır.

Bunun için noter onaylı tercüme bürosu tercumix.com ekibi olarak sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Gerekli gördüğünüz durumlarda bizlerle kolaylıkla iletişime geçerek imza sirküleri tercümesi için destek alabilirsiniz. Bizlere iletmiş olduğunuz resmi veya gayri resmi evrakların tercümesini en hızlı şekilde yapacak ve sizlere ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca İmza Sirküleri Tercümesi

 

İngilizce İmza Sirküleri Tercümesi

 

Fransızca İmza Sirküleri Tercümesi

 

Rusça İmza Sirküleri Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca İmza Sirküleri Çevirisi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce İmza Sirküleri Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca İmza Sirküleri Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça İmza Sirküleri Çevirisi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]