Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

İngilizce Akademik Tercüme

Türkiye’nin Akademik Tercüme Bürosu

Zaman zaman akademik makalelerin çevirilerinde bazı talihsizlikler yaşandığını duymuşsunuzdur. Düzgün çevrilemeyen makaleler, makaleyi yazan kişiyi sıkıntılara sokabilmektedir. Özellikle akademik çalışmalarda verilmek istenen mesajın doğru olarak aktarılabilmesi, ancak alanında uzman bir tercüman tarafından yapılabilmektedir. Söylediğimiz gibi bu konuda bir mağduriyet yaşamak istemiyorsanız, çeviri hizmeti aldığınız yeri seçerken oldukça dikkatli olmalısınız.

Alanında uzman kadrosu ile sizlere kaliteli akademik çeviri hizmeti sunan tercumix.com ihtiyacınız olan yerdir. Sizlere lisans bitirme tezi, yüksek lisans tezi, uzmanlık tezi ve doktora tezi çevirilerinizde yardımcı olabiliriz. Yazım ve dil bilgisi kurallarına dikkat ederek hazırlamış olduğumuz akademik çevrimizi istediğiniz zamanda size teslim etmekteyiz.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

İster uzun metinler olsun, isterseniz kısa metinler olsun bize vermiş olduğunuz metni zamanında teslim edeceğimize emin olabilirsiniz. Sizinle yapmış olacağımız çalışma neticesinde memnun müşteri ailemizin bir parçası olacağınıza bizler eminiz.

Akademik makalelerdeki bir diğer önemli unsur ise gizliliktir. Akademik metninizin gizliliğine özen göstererek hazırlanan metinlerimiz, profesyonel çevirmenlerimiz tarafından oluşturulan çevirileriniz sizlere zamanında teslim edilmektedir.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Akademik Tercüme

İngilizce Akademik Tercüme

Fransızca Akademik Tercüme

Rusça Akademik Tercüme

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Çevirisini istediğiniz akademik metin hangi dilde olursa olsun bizlere sipariş verebilirsiniz. Tercüme websitemize metninizi yükledikten sonra almış olduğunuz fiyat teklifi kabul ettikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. İngilizce çeviri, İspanyolca çevir, İtalyanca çeviri, Arapça ve Fransızca çeviri gibi istediğiniz dünya dilinde ihtiyacınız olan çeviri hizmetini sizlere sağlamaktayız.

Makaleniz ile ilgili bir sıkıntı olması durumunda bizlerle iletişime geçebilir yapmış olduğumuz çeviri hizmeti ile ilgili revize de bulunabilirsiniz. hazırlamış olduğumuz metin sizlerin ihtiyacını karşılayabilir hale gelene kadar ekibimiz çalışmalarına devam edecektir.

Bir mağduriyet yaşamadan yüksek kaliteli akademik tercümehizmeti almak istiyorsanız tercumix.com isimli web sitemizi ziyaret edebilir, bizlerle iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Almanca Akademik Tercüme
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Akademik Tercüme
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Akademik Tercüme
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Akademik Tercüme
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?