Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

İngilizce Yazılı Tercüme

Türkiye’nin Yazılı Tercüme Bürosu

Sayıları her geçen gün artan tercüme bürolarının, tercüme hizmetine duyulan ihtiyacı gözler önüne serdiğini söyleyebiliriz. İki farklı tercüme türü olduğunu söyleyebiliriz, bu türler sözlü ve yazılı tercümedir. Çeviri bürolarının yaptığı faaliyetlerin büyük bir kısmı metin çevresinden oluşmaktadır.

İşletmelerin, eğitim kurumlarının,tıp fakültelerinin, hukuk bürolarının ve yurt dışında şube açacak olan çeşitli restoranların diğer uluslar ile olan iletişimlerini sürdürmek aynı zamanda yurtdışına açılmak amacıyla yazılı tercüme hizmetinden faydalandıklarını söyleyebiliriz.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Günümüzde pek çok işletmenin, hizmet verenin dijital dünyada varlıklara olduğunu biliyoruz. Tercüme büroları da açmış oldukları web siteleri ile birlikte sizlere evinizden çıkmanıza gerek kalmadan yüksek kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadırlar. Bu noktada uygun tercüme sitesi seçiminiz, sizler için fark yaratacaktır. Yazılı tercüme yapacak olan kişinin çevrilecek olan iki dile ve aynı zamanda iki kültüre de hakim olması oldukça önemli bir husustur. Metnin aslına sadık kalarak çevrilebilmesi, metnin anlamında bir bozukluk meydana gelmemesi için çeviri yapacak olan kişinin bu alandaki gerekli yeterliliğe sahip olması gerekmektedir.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Yazılı Tercüme

İngilizce Yazılı Tercüme

Fransızca Yazılı Tercüme

Rusça Yazılı Tercüme

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Alanında uzman tercümanlarla çalışan tercumix.com sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır. Çeviri hizmeti almak istediğiniz metni web sitemize yükledikten, gerekli fiyatlandırmaların yapılması sonrasında bizlerle çalışarak, ihtiyacınız olan metni mümkün olan en kısa sürede sizlere teslim ederiz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda üzerinde durduğumuz bir diğer nokta ise gizliliktir. İstediğiniz metni çevirdikten sonra, metinlere dair elimizdeki bütün kayıtları yok etmekteyiz. Şirket bilgileriniz, hukuki yazışmalarınız çevrilmesini istediğiniz bütün kaynaklar güvencemiz altındadır. Metinlerinizi güvenle teslim edebileceğiniz bir tercüme bürosu ile çalışmanız, tercümeye ihtiyaç duyduğunuz alanda fark yaratmanızı sağlayacak olan etkenlerden biridir.

Sizler de kaliteli tercüme hizmeti almak istiyorsanız, web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Yazılı Tercüme
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Yazılı Tercüme
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Yazılı Tercüme
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Yazılı Tercüme
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?