İspanyolca Hukuki Tercüme

İspanyolca hukuki tercüme, hukuki evraklarınızın İspanyolca dilinden çevirisini kapsamaktadır. Kaliteli hizmet sunmayan bir tercümanın yapacağı hatalı tercüme yaptırdığınız takdirde hukuki işlemleriniz aksamaktadır. Örneğin yurtdışından getirdiğiniz İspanyolca dilinde olan bir belgenin yanlış çevirisi sadece para kaybınıza değil aynı zamanda zaman kaybınıza da neden olur. Mal varlığınızı gösteren bir belgenin yanlış çevirisi çok kısa sürede bitebilecek bir hukuki işleminizin aylarca sürmesine neden olabilir veyahut herhangi bir davanın aleyhinize sonuçlanmasına neden olabilmektedir. İspanyolca Hukuki Çeviri için sadece İspanyol dilini bilmek yetmez, aynı zamanda İspanyolca Hukuki terimleri de bilmek gerekmektedir. Hukuki dil anlaşılmadığı takdirde çeviri de birtakım aksaklıklara neden olmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

İspanyolca Hukuki Çeviri Hizmetini Neden Tercumix.com’ dan Almalısınız?

İspanyolca Hukuki Çeviri hizmetini şirketimizden aldığınız takdirde alanında yetkin çevirmenlerle çalışırsınız. Zira şirketimiz işe alımlardan önce İspanyolca seviyelerini tespit edecek birtakım testleri çevirmenlerine uygulamaktadır. Aynı zamanda şirketimiz noter onaylıdır. Bu yüzden çevirileriniz emin ellerdedir. İspanyol dili, Hint Avrupa dil ailesinin bir üyesi olup, dünyanın en çok konuşulan ikinci dilidir. İspanya ve birçok Latin Amerika ülkesinin resmi dilidir. Bu dil Altay dil ailesine mensup olan Türkçe’ den dilbilgisi, kelime hazinesi ve semantik yönünden oldukça farklıdır. Bu ülkelerle olan hukuki anlaşmalarda doğru çeviri büyük bir önem taşımaktadır. İspanyolca Hukuki Çeviri hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda Tercumix.com’ u tercih ederseniz hızlı teslimat, uygun tercüme ücreti ve yüksek müşteri hizmetini sizlere garanti etmektedir.

İspanyolca Hukuki Çeviri İletişim

Noter Onaylı İspanyolca Hukuki Çeviri hizmetini almak için internet sayfamıza girip ilgili alana çevrilmesini istediğiniz belgenizi yerleştirebilirsiniz. Anlaşma sağlandığı takdirde çevirmenlerimi sizlere çeviri hizmetinizi ulaştıracaktır. Türkiye’nin her noktasına kargo seçeneğimiz bulunmaktadır.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Hukuki Tercüme

İngilizHukuki Tercüme

Fransızca Hukuki Tercüme

Rusça Hukuki Tercüme

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Hukuki metin tercümelerinde doğru çevirinin yapılması herhangi bir yanlış anlaşılmaya sebep olmaması için oldukça önemlidir. İleride hukuki bazı süreçlerle uğraşmak istemiyorsanız, metnin aslına sadık kalarak çeviri yapan bir yer ile çalışmalısınız. Hukuki metin çevirilerinde önem arz eden bir diğer konu ise hukuki işlemlerin zaman aşımına uğramadan yasal zaman sınırları dahilinde çözülebilmesi için çeviri işleminin de zamanında teslim edilmesdir. Bu nedenle tercümanların yazıyı istediğiniz zamanda teslim etmeleri gerekmektedir. Firma bilgilerinizin ve hukuki yazışmalarınızın bilgilerinin başkalarının eline geçmemesi adına gizliliğin sağlanması gerekmektedir. Noter onaylı tercüme hizmeti aradığınız hizmettir.

Hukuki tercüme hizmetinizi web sitemiz üzerinden online olarak alabilirsiniz. Hızla yetiştirilmesi gereken hukuki evraklarınızın tercüme işlerinden online çeviri hizmeti almanız size zaman kazandıracaktır. Tercumix.com üzerinden fiyat teklifi almak için tercüme edilmesini istediğiniz belgeyi web sitemize yükleyerek istediğiniz hizmete göre fiyat teklifi alabilir, kısa sürede hukuki metnin izin çevirisine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden erişeceği niz iletişim bilgileri ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Almanca Hukuki Tercüme
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Hukuki Tercüme
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Hukuki Tercüme
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Hukuki Tercüme
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


  AcilDeğil