Türkiye’nin En Yetkin İsveççe Tercüme Bürosu

Dünya üzerinde yaklaşık 10 milyon insanın konuşmuş olduğu bu dil Hint-Avrupa dil grubunda yer almaktadır. Diğer İskandinav dilleri ile benzerlikleri olduğunu söyleyebileceğimiz İsveççe iskandinav coğrafyasındaki farklı ülkelerde de konuşulmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi

İsveççe tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

İsveççe tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz İsveççe projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Ülkemizde İskandinav kökenli global şirketlerle işl yapan firmaların resmi işlerinde ve şirket ile gerçekleştirecekleri konuşmalarda İsveççe tercümeye ihtiyaçları olmaktadır. İsveç son yıllarda ticaret yaptığımız ülkelerden biri olmuştur ihtiyaç duyulan tercüme işlerinde tercüme büroları ile çalışılmaya başlanmıştır. Ülkemizde bu dilde uzman olan çok fazla kişinin olmaması, firmaları kaliteli hizmet alacakları tercüme bürosu seçiminde biraz zorlamaktadır. Bu nedenle İsveççe tercüme hizmeti almak isteyen herkesin çalışacağı tercüme bürosunu seçerken oldukça dikkatli davranması gerekmektedir.

İsveççe-Türkçe tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğu bir evrak işinde hatalı bir tercüme olduğunu düşünün. Bu durum yanlış anlaşılmaya sebep olmaktadır, İsveç devleti ile yapılacak olan işlerinizin aksamasına neden olabilecek bu durum sizler için oldukça negatif sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle alanında uzman tercümanlara sahip olan bir tercüme bürosu ile çalışmanızı öneririz.

Yüksek Güvenlik

İsveççe dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

İsveççe çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

İsveççe tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

İsveççe Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

İsveççe Tıbbi Tercüme

İsveççe Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

İsveççe Teknik Tercüme

İsveççe Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

İsveççe Hukuki Tercüme

İsveççe Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

İsveççe Acil Tercüme

İsveççe Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz

İsveççe Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Bazen İsveççe tercüme hizmeti almak isteyen kişilerin acil tercüme hizmetine ihtiyaçları olabilmektedi. Bu durumlarda tercüme büromuz sizler için cumartesi pazar demeden çalışmalarına devam etmektedir.

Tercumix.com olarak alanında uzman tercümanlar ile çalışmaya devam etmekteyiz. Profesyonel tercümanlarımızın müşterilerimize vermiş olduğu hizmetler sayesinde memnun müşteri ağımızı her geçen gün genişletmeye devam etmekteyiz.

Kaliteli İsveççe tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda, tercumix.com ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunmak için hazırdır. Acil tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda ekibimiz sizler için 7/24 çalışmalarına devam etmektedir. Yazılı tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemize yükleyebilirsiniz. Fiyat teklifi alabilir ve mümkün olan en uygun fiyat ile en kısa sürede istediğiniz tercüme metnini elde edebilirsiniz.

İsveççe Tercüme Genel
28 TL
 • 1 İsveççe Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İsveççe Tercüme İdeal
36 TL
 • 1 İsveççe Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İsveççe Tercüme Pro
41 TL
 • 2 İsveççe Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İsveççe Tercüme Ultra
52 TL
 • 3 İsveççe Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı İsveççe Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz İsveççe tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

İsveççe çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. İsveççe çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da İsveççe Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil