Kayseri Tercüme

Noter Tarafından Onaylı Tercüme 2020

Kayseri Tercüme, Noter Tarafından Onaylı Tercüme Noter tarafından onaylanmış tercümeler yapan Tercumix, pasaport, şirketler arası resmi faaliyetler, yurtdışı kurumları ile resmi ihale ve sözleşmeler, kimlik, denklik evrakları, hem lisans hem de yüksek lisans mezuniyet belgeleri gibi birçok belgeler noter tarafından yeminli olan tercümanlarımız tarafından etkili bir şekilde tercümeleri yapılır. Tercumix tarafından çeviri iki nüsha olarak düzenlenmekte olup, belgelerin üzerine yeminli tercümanın adı ve tercüme yapıldığı tarih yazılmaktadır. Belgelerden birine noter onayı yapıldıktan sonra verilirken diğeri ise noter içinde bulunmaktadır. 

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Yeşilhisar, Pınarbaşı, Tomarza, Kocasinan, Hacılar, Talas, Akkışla, Melikgazi, Yahyalı, Felahiye, Develi, Sarız, Sarıoğlan gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

kayseri-tercume-hizmet-bolgesi
kayseri-tercume-hizmet-bolgesi

Kayseri Hukuk Tercümesi

Kayseri Hukuk Tercümesi Hukuk tercümelerini, hukuki ve idari belgeler, mahkeme tarafınca verilmiş kararlar, yönetmelikler, patent başvuruları gibi konularda Tercumix hizmeti tarafından verilmektedir.

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Felahiye, Akkışla, Sarız, Bünyan, Develi, İncesu, Kocasinan, Melikgazi Özvatan, Pınarbaşı, Yeşilhisar, Melikgazi, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Bünyan, Yahyalı, Yeşilhisar, Hacılar gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir.

Kayseri Yeminli Tercüme

Kayseri Yeminli Tercüme Kayseri’de yapılan yeminli tercümeler, noter tarafından yeminli tercümanlar tarafından büyük bir özveri ve sorumluluk adı altında yapılması gerekmektedir. Kayseri’de yeminli tercümeleri kaliteli ve yasal hakları koruyan bir şekilde hizmet tanıtan Tercumix tarafından yapılmaktadır.

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Akkışla, Bünyan, Develi, Özvatan, Felahiye, Hacılar, İncesu, Talas, Akkışla, Kocasinan, Yahyalı, Talas, Melikgazi, Özvatan Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı Yeşilhisar, Bünyan Hacılar gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir.

Kayseri Sözlü Tercüme

Kayseri Sözlü Tercüme belirli kurum veya kuruluşlar arası etkileşimin daha kuvvetli olması, nikah törenleri ve birçok katılımcının olduğu geniş platformlarda eş zamanlı yapılan tercümelere sözlü tercüme olarak adlandırılır. Eş zamanlı olarak tercümenin olması demek hem daha akıcı bir konuşmanın hem de insanlar arasındaki interaktif iletişimin önemini göstermektedir. Sözlü tercüme yapan tercümanların bu tür kurumlarda daha aktif rol alması tercümanın güçlü bir iletişim becerisine sahip olmasının yanında aktif ve bilgili olması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Talas, Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, Yeşilhisar, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Melikgazi, Özvatan, Kocasinan gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir.

Kayseri Mekanik ve Teknik Tercüme

Kayseri Mekanik ve Teknik Tercüme Teknik alana ait terimleri, çalışma aletlerinin kullanım kılavuzları, teknik belgeler, makine tanıtım broşürleri, TSE evrakları ve ISO-CE evrakların tercüme edilmesi gibi alanları kapsayan teknik çeviri, Tercumix olarak çeviri hizmetini sunmaktadır. 

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: İncesu, Develi, Felahiye, Hacılar, Kocasinan, Özvatan, Sarıoğlan, Pınarbaşı, Sarız, Talas, Akkışla, Bünyan, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Melikgazi gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir.

Kayseri Apostil Tasdikli Tercüme

Kayseri Apostil Tasdikli Tercüme Resmi kurum veya kuruluşlar arasında geçerli belge ve evrakların doğru bir şekilde kullanılması için, 1961 senesinde yapılan Lahey Antlaşmasında yer alan ülkeler arasında apostil onayı kullanılmaktadır. Apostil onayı, Üniversiteler arası belgeler, diploma, nüfus kayıt örneği, transkript gibi evrakları kapsayarak kaymakamlık veya valilik kurumlarında yapılmaktadır.

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Talas, Tomarza, Akkışla, Felahiye, Hacılar, İncesu, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Kocasinan, Yahyalı, Yeşilhisar, Bünyan, Develi gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir

Kayseri Yazılı Yeminli Tercüme

 Kayseri Yazılı Yeminli Tercüme Tercumix Kayseri’de yazılı yeminli tercüme hizmetini gerekli disiplin ve ciddiyet ile vermektedir. Noter yeminli tercümanlar, Kayseri’de yazılı tercümeleri hedef dile göre tercüme ederler. İdari ve hukuki belgeler, ehliyet belgeleri, kimlikler, şirketler arası işler, patentler, Ticari evraklar, Tıbbi metin ve dergiler gibi birçok resmi evraklar noter tarafından yeminli tercümanlar ile onaylanmaktadır. 

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Yahyalı, Akkışla, Melikgazi, Özvatan, Develi, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Felahiye Hacılar, Sarız, Talas, Tomarza, Yeşilhisar, Kocasinan, Bünyan gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Kayseri Almanca Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Kayseri İngilizce Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Kayseri Fransızca Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Kayseri Rusça Noter Tarafından Onaylı Tercüme

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri Almanca Tercüme Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Kayseri İngilizce Tercüme Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Kayseri Fransızca Tercüme Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Kayseri Rusça Tercüme Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil