Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Kayseri

Kayseri Tercüme Ofisi

 

Kayseri TercümeNoter Tarafından Onaylı Tercüme Noter tarafından onaylanmış tercümeler yapan Tercumix, pasaport, şirketler arası resmi faaliyetler, yurtdışı kurumları ile resmi ihale ve sözleşmeler, kimlik, denklik evrakları, hem lisans hem de yüksek lisans mezuniyet belgeleri gibi birçok belgeler noter tarafından yeminli olan tercümanlarımız tarafından etkili bir şekilde tercümeleri yapılır. Tercumix tarafından çeviri iki nüsha olarak düzenlenmekte olup, belgelerin üzerine yeminli tercümanın adı ve tercüme yapıldığı tarih yazılmaktadır. Belgelerden birine noter onayı yapıldıktan sonra verilirken diğeri ise noter içinde bulunmaktadır.

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Yeşilhisar, Pınarbaşı, Tomarza, Kocasinan, Hacılar, Talas, Akkışla, Melikgazi, Yahyalı, Felahiye, Develi, Sarız, Sarıoğlan gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir.

Kayseri Hukuk Tercümesi

Kayseri Hukuk Tercümesi Hukuk tercümelerini, hukuki ve idari belgeler, mahkeme tarafınca verilmiş kararlar, yönetmelikler, patent başvuruları gibi konularda Tercumix hizmeti tarafından verilmektedir.

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Felahiye, Akkışla, Sarız, Bünyan, Develi, İncesu, Kocasinan, Melikgazi Özvatan, Pınarbaşı, Yeşilhisar, Melikgazi, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Bünyan, Yahyalı, Yeşilhisar, Hacılar gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir.

Kayseri Yeminli Tercüme

Kayseri Yeminli Tercüme Kayseri’de yapılan yeminli tercümeler, noter tarafından yeminli tercümanlar tarafından büyük bir özveri ve sorumluluk adı altında yapılması gerekmektedir. Kayseri’de yeminli tercümeleri kaliteli ve yasal hakları koruyan bir şekilde hizmet tanıtan Tercumix tarafından yapılmaktadır.

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Akkışla, Bünyan, Develi, Özvatan, Felahiye, Hacılar, İncesu, Talas, Akkışla, Kocasinan, Yahyalı, Talas, Melikgazi, Özvatan Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı Yeşilhisar, Bünyan Hacılar gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir.

Kayseri Sözlü Tercüme

Kayseri Sözlü Tercüme belirli kurum veya kuruluşlar arası etkileşimin daha kuvvetli olması, nikah törenleri ve birçok katılımcının olduğu geniş platformlarda eş zamanlı yapılan tercümelere sözlü tercüme olarak adlandırılır. Eş zamanlı olarak tercümenin olması demek hem daha akıcı bir konuşmanın hem de insanlar arasındaki interaktif iletişimin önemini göstermektedir. Sözlü tercüme yapan tercümanların bu tür kurumlarda daha aktif rol alması tercümanın güçlü bir iletişim becerisine sahip olmasının yanında aktif ve bilgili olması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Talas, Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, Yeşilhisar, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Melikgazi, Özvatan, Kocasinan gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir.

Kayseri Mekanik ve Teknik Tercüme

Kayseri Mekanik ve Teknik Tercüme Teknik alana ait terimleri, çalışma aletlerinin kullanım kılavuzları, teknik belgeler, makine tanıtım broşürleri, TSE evrakları ve ISO-CE evrakların tercüme edilmesi gibi alanları kapsayan teknik çeviri, Tercumix olarak çeviri hizmetini sunmaktadır.

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: İncesu, Develi, Felahiye, Hacılar, Kocasinan, Özvatan, Sarıoğlan, Pınarbaşı, Sarız, Talas, Akkışla, Bünyan, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Melikgazi gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir.

Kayseri Apostil Tasdikli Tercüme

Kayseri Apostil Tasdikli Tercüme Resmi kurum veya kuruluşlar arasında geçerli belge ve evrakların doğru bir şekilde kullanılması için, 1961 senesinde yapılan Lahey Antlaşmasında yer alan ülkeler arasında apostil onayı kullanılmaktadır. Apostil onayı, Üniversiteler arası belgeler, diploma, nüfus kayıt örneği, transkript gibi evrakları kapsayarak kaymakamlık veya valilik kurumlarında yapılmaktadır.

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Talas, Tomarza, Akkışla, Felahiye, Hacılar, İncesu, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Kocasinan, Yahyalı, Yeşilhisar, Bünyan, Develi gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir

Kayseri Yazılı Yeminli Tercüme

Kayseri Yazılı Yeminli Tercüme Tercumix Kayseri’de yazılı yeminli tercüme hizmetini gerekli disiplin ve ciddiyet ile vermektedir. Noter yeminli tercümanlar, Kayseri’de yazılı tercümeleri hedef dile göre tercüme ederler. İdari ve hukuki belgeler, ehliyet belgeleri, kimlikler, şirketler arası işler, patentler, Ticari evraklar, Tıbbi metin ve dergiler gibi birçok resmi evraklar noter tarafından yeminli tercümanlar ile onaylanmaktadır.

Tercüme Hizmeti verdiğimiz İlçeler: Yahyalı, Akkışla, Melikgazi, Özvatan, Develi, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Felahiye Hacılar, Sarız, Talas, Tomarza, Yeşilhisar, Kocasinan, Bünyan gibi ilçeler noter tarafından onaylanmış tercüme hizmet merkezlerimizdir

  • Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.
  • Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.
  • Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.
  • Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.
  • Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.
  • Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?