Türkiye’nin En Yetkin Kazakça Tercüme Bürosu

Dünya üzerinde yaklaşık olarak 16 milyon insan tarafından konuşulmakta olan Kazakça Türk dil ailesinin bir parçası olduğundan dilimiz ile benzerlik göstermektedir.

Yazılış tarzı açısından dilimizden farklı olan Kazakça için kaliteli tercüme hizmeti almak sizler için oldukça önemlidir. Gerek şirket yazışmalarında gerek şirket işlerinde gerek metin çevrelerinde Kazakça tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda alanında uzman tercümanlar ile çalışan bir noter yeminli tercüme bürosunu seçmeniz sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Uygun Fiyat Garantisi

Kazakça tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Kazakça tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz Kazakça projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Yazılı tercüme hizmeti almak istediğinizde bu iki dile hakim, 2 dilin yazılış tarzına hakim olan bir tercüman ile çalışmanız sizler için oldukça önemlidir. Kazak bir şirket ile toplantınız olduğunu ve simültane tercüme hizmeti almak istediğinizi düşünelim. Burada çalışacağınız tercümanın iki dile de hakim, iki dilin de günlük konuşma tarzına alışkın ve tecrübeli biri olması gerekmektedir. Tercümanın yapacağı herhangi bir yanlış çeviri, örneğin şirket yazışmalarınızda hatalı sonuçlar doğurabilmektedir. Örneğin şirket sözleşmelerinizde herhangi bir yanlış tercüme pek çok olumsuz sonuç doğurmaktadır. Bu gibi durumları yaşamamak adına tercüme hizmeti alacağınız firmayı seçerken oldukça dikkatli davranmanızı öneririz

Yüksek Güvenlik

Kazakça dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Kazakça çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Kazakça tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Kazakça Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Kazakça Tıbbi Tercüme

Kazakça Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Kazakça Teknik Tercüme

Kazakça Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

Kazakça Hukuki Tercüme

Kazakça Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

Kazakça Acil Tercüme

Kazakça Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz

Kazakça Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Alanında uzman tercümanlar ile çalışan büromuz sizlere kaliteli tercüme hizmeti vermek için gece gündüz çalışmaktadır. Acil tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda da tercümanlarımız ihtiyacınız olan hizmetin mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere sunacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazılı tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek kaliteli tercüme hizmetini uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

Kazakça Tercüme Genel
17 TL
 • 1 Kazakça Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Kazakça Tercüme İdeal
29 TL
 • 1 Kazakça Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Kazakça Tercüme Pro
36 TL
 • 2 Kazakça Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Kazakça Tercüme Ultra
42 TL
 • 3 Kazakça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Kazakça Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz Kazakça  tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Kazakça çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Kazakça çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Kazakça Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil