Kira Sözleşmesi Tercümesi 

Kira Sözleşmesi Tercümesi  Evinizi kiraya vermeye karar verdiğinizde yasal olarak öncelikle bir kira sözleşmesi hazırlamanız gerekmektedir. Sadece ülkemizde değil, dünyanın pek çok yerinde kira sözleşmeleri yasal bir zorunluluktur; kira sözleşmesi tercümesi bu nedenle önem kazanmıştır. Elbette diğer belgeler gibi bu belge de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır; hem belgenin hazırlanışı hem de tercüme edileceği sırada bu hassasiyet gerektiren konular göz önünde bulundurulmalıdır. 

Türkiye’de ev sahibi iseniz ve evinizi yabancı uyruklu birine kiralamaya karar verdiyseniz, sözleşmenin anlaşılır olması için bir tercüme yaptırmanız gerekmektedir. Resmi bir evrak olması nedeniyle yapılan tercümelerin yeminli tercüman ofislerinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu sayede bu belgeyi kolaylıkla noter huzurunda tasdik edebilirsiniz. 

Kira sözleşmeleri pek çok maddeden oluşmaktadır. Maddelerin hepsinin eksiksiz ve anlaşılır bir biçimde tercüme edilmesi sizin ve kiracınızın yararına olacaktır. Kira sözleşmesi tercümesi eksik veya hatalı yapılırsa ilerleyen zamanlarda açıkların oluşmasına, sizin ve karşı tarafın sorumluluklarında hatalar meydana gelmesine neden olacaktır. Uzman tercümalar ve tercüman bürolarıyla çalışmak sizi bu durumlardan kurtaracak en büyük önlemdir.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Kira Sözleşmesi Tercümesi Tercumix Farkı

Kira Sözleşmesi Tercümesi  Ev sahibi olmanın yanı sıra eğer kiracı iseniz ve yabancı uyruklu birinden ev kiralamak üzereyseniz yine kira sözleşmesi tercümesi sizlere destek olacaktır. İki tarafın da kendi ana diliyle okuyup imzalayacağı bu sözleşmeler ile kiracı-ev sahibi arasındaki ilişki daha olumlu olacak, karşılıklı verilen sözler daha net bir biçimde anlaşılacaktır. 

Sizlere kaliteli hizmeti günün her saatinde sağlamak için sürekli çalışma halinde olan Tercumix ekibi, diğer resmi ve gayri resmî belgeler gibi kira sözleşmesi tercümesi ile de yanınızdayız. Bize sunacağınız belgeleri en kısa süre içerisinde istediğiniz dile tercüme edecek, sizlere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayacağız. Size zaman kazandırmak ve işlerinizi daha kolay bir biçimde halletmeniz doğrultusunda oluşan vizyonumuz sayesinde bizden kaliteli hizmet almış olacaksınız.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Kira Sözleşmesi Tercümesi

 

İngilizce Kira Sözleşmesi Tercümesi

 

Fransızca Kira Sözleşmesi Tercümesi

 

Rusça Kira Sözleşmesi Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Kira Sözleşmesi Çevirisi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Kira Sözleşmesi Çevirisi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Kira Sözleşmesi ÇevirisiFiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Kira Sözleşmesi ÇevirisiFiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil