Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Konşimento Tercümesi

Konşimento Tercümesi 

Konşimento Tercümesi Konşimentolar yük gemilerinin kullandığı, nakliyat, gemi bilgisinin, teslim alındı gibi önemli ayrıntıları içeren belgelerdir. Ucuz maliyeti sebebiyle taşımacılık işlemlerinde en sık kullanılan vasıtalardan biri olan gemiler için konşimento tercümesi önemlidir. Farklı ülkelere gönderilecek malzemelerin içeriğinin doğru girilmesi ve uygun bir dil kullanılması gerekmektedir. Farklı dil ihtiyaçlarının olması fazla çalışanın olması anlamına gelmektedir; bizlerle çalışarak istediğiniz dil ile tercüme sağlayabilirsiniz.

Konşimentolar iki tarafın da imzalaması gereken bir belgedir. Ürünün alındığını ve verildiğini resmi olarak kaydedilmesi için kullanılır. Tercüme kalitesi burada ön plana çıkmaktadır. Konşimento tercümesi hazırlanırken maddeler dikkatle incelenerek özenli bir şekilde tercüme yapılmalıdır. Hangi ülkenin dili kullanılacağı, nasıl bir üslup ile sunulacağı gibi hususlara fazladan dikkat gösterilmelidir. Sayısal hataların yanı sıra sözel hatalar, hatta harf hatalarının olması büyük bir karmaşaya neden olabilir.

 

Konşimento Tercümesinde Tercumix Farkı

Konşimento Tercümesi Taraflar arasında yanlış anlaşılabilecek tercümelerin olması sorumlulukların dışına çıkılmasına ve maddi zararların meydana gelmene neden olan en önemli etmenlerden biridir. Konşimento tercümesi konusunda bilgili maddeler düzenlenirken bütün maddeler göz önüne alınarak yalın bir dil ile tercüme edilmelidir. Dil yalın olduğu kadar açık ve net olmalıdır. Bu sayede tarafların yapacağı antlaşma kalitesi bozulmayacaktır.

Tercüme esnasında yeminli tercüman ve yeminli tercüme bürolarından yardım almak sizlerin daha sağlıklı tercümeler sunacaktır. Resmi işlemlerde de yeminli tercümanların gerekliliği bilinen bir gerçek; mutlaka uzman ve yeminli bir tercüman ile çalışmanın faydasınız göreceksiniz.

Tercumix.com tercüme bürosu olarak sizlere yeminli tercümanlarla istediğiniz vakitte hizmet sağlamaktayız. Bizlere dilediğiniz anda internet sitemiz üzerinden veya telefon numaramız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Konşimento tercümesi için hazır ekiplerimiz istediğiniz içerik ve kalitede konşimentolar için hazırda beklemektedir. Amacımız sizlere yüksek kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Bize iletilen belgelerinizi tercüme ederek dilediğiniz yöntemle sizlere tercüme edilmiş şekilde ulaştırmaktayız.

 
 
 

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

 
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?