Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Konşimento Tercümesi

Konşimento Tercümesi

Konşimento Tercümesi Konşimentolar yük gemilerinin kullandığı, nakliyat, gemi bilgisinin, teslim alındı gibi önemli ayrıntıları içeren belgelerdir. Ucuz maliyeti sebebiyle taşımacılık işlemlerinde en sık kullanılan vasıtalardan biri olan gemiler için konşimento tercümesi önemlidir. Farklı ülkelere gönderilecek malzemelerin içeriğinin doğru girilmesi ve uygun bir dil kullanılması gerekmektedir. Farklı dil ihtiyaçlarının olması fazla çalışanın olması anlamına gelmektedir; bizlerle çalışarak istediğiniz dil ile tercüme sağlayabilirsiniz.

Konşimentolar iki tarafın da imzalaması gereken bir belgedir. Ürünün alındığını ve verildiğini resmi olarak kaydedilmesi için kullanılır. Tercüme kalitesi burada ön plana çıkmaktadır. Konşimento tercümesi hazırlanırken maddeler dikkatle incelenerek özenli bir şekilde tercüme yapılmalıdır. Hangi ülkenin dili kullanılacağı, nasıl bir üslup ile sunulacağı gibi hususlara fazladan dikkat gösterilmelidir. Sayısal hataların yanı sıra sözel hatalar, hatta harf hatalarının olması büyük bir karmaşaya neden olabilir.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Konşimento Tercümesinde Tercumix Farkı

Konşimento Tercümesi Taraflar arasında yanlış anlaşılabilecek tercümelerin olması sorumlulukların dışına çıkılmasına ve maddi zararların meydana gelmene neden olan en önemli etmenlerden biridir. Konşimento tercümesi konusunda bilgili maddeler düzenlenirken bütün maddeler göz önüne alınarak yalın bir dil ile tercüme edilmelidir. Dil yalın olduğu kadar açık ve net olmalıdır. Bu sayede tarafların yapacağı antlaşma kalitesi bozulmayacaktır.

Tercüme esnasında yeminli tercüman ve yeminli tercüme bürolarından yardım almak sizlerin daha sağlıklı tercümeler sunacaktır. Resmi işlemlerde de yeminli tercümanların gerekliliği bilinen bir gerçek; mutlaka uzman ve yeminli bir tercüman ile çalışmanın faydasınız göreceksiniz.

Tercumix.com tercüme bürosu olarak sizlere yeminli tercümanlarla istediğiniz vakitte hizmet sağlamaktayız. Bizlere dilediğiniz anda internet sitemiz üzerinden veya telefon numaramız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Konşimento tercümesi için hazır ekiplerimiz istediğiniz içerik ve kalitede konşimentolar için hazırda beklemektedir. Amacımız sizlere yüksek kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Bize iletilen belgelerinizi tercüme ederek dilediğiniz yöntemle sizlere tercüme edilmiş şekilde ulaştırmaktayız.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Konşimento Tercümesi

 

İngilizce Konşimento Tercümesi

 

Fransızca Konşimento Tercümesi

 

Rusça Konşimento Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Konşimento Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Konşimento Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Konşimento Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Konşimento Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]