Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Kontrat Tercümesi

Kontrat Tercümesi 

Kontrat Tercümesi  Günümüzde sık sık karşımıza çıkan kontratlar iki tarafın aralarında resmi bir antlaşma yapmasına yarayan resmî belgelerdir. Globalleşen dünyada artık kendi milletimiz dışında farklı milletlerle de antlaşmalar yapılmaktadır. Bu durum kontrat tercümesi gerekliliğini doğurmuştur. Söz konusu kontrat ne alanda olursa olsun sahip olması gereken bazı özellikler olduğu gibi çeviri esnasında bu özelliklerin de kaybedilmemesi gerekmektedir.

 Hazırlanmış bir kontratın içeriğinin değiştirilmeden karşı tarafın ana diline çevrilmesine kontrat tercümesi denilmektedir. Bu çeviriler yapılırken içeriğin bozulmaması için özel bir hassasiyetle davranılması gerekmektedir. İçeriğin bozulması sonucu yapılabilecek bir antlaşma çöpe gidebilir. Bu durumlarla karşılaşmamak için mutlaka yeminli tercüman ve uzman bir tercüme bürosu ile çalışmanız gerekmektedir.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Kontrat Tercümesinde Tercumix Farkı

Kontrat Tercümesi diğer belgeler gibi kontratlar da tercüme edilirken dil bozulmadan kullanılmamalıdır. En sade biçimde istekler ve beklentiler belirtilmeli, antlaşma detayları hazırlanmalıdır. Süslü bir dil kullanmak veya gereksiz sözcük kullanımı içeriği bozduğundan dolayı bundan kaçınılmalıdır. Muhattap olduğunuz kişi kim olursa olsun antlaşmayı kolaylıkla anlamalıdır. Oluşabilecek yanlış anlaşılmaların önüne geçmenin en büyük önlemi budur.

Resmi belge olarak kullanılabilecek bu belgeler için en önemli noktalardan biri noter huzurunda imzalanmasıdır. Diğer resmî belgeler gibi bu belgeler için de mutlaka yeminli tercümanlara danışılması gerekmektedir; noter bu sayede belgenizi geçerli sayılacaktır. Yeminli tercümanları diğer tercümanlardan ayıran en büyük farklardan biri budur.

Yeminli ve tecrübeli kadromuzla Tercumix.com olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her an bizlere internet sitemiz veya telefon numaramız üstünden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Bize ilettiğiniz kontratı en hızlı biçimde istediğiniz dil ve dillere çevirerek kontrat tercümesi olarak sizlere ileteceğiz. Sizlere sağladığımız hizmet esnasında yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımızdan taviz vermeyecek, belgeleri size en kısa zamanda ulaştıracağız.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Kontrat Tercümesi

 

İngilizce Kontrat Tercümesi

 

Fransızca Kontrat Tercümesi

 

Rusça Kontrat Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Kontrat Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Kontrat Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Kontrat Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Kontrat Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]