Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Kullanım Kılavuzu Tercümesi

Kullanım Kılavuzu Sözleşmesi  

Kullanma kılavuzu tercümesi nedir? Bir anlamda kullanıcıları cihazlar hakkında eğiten kitapçıklara kullanım kılavuzları denilir. Kolay anlaşılır bir şekilde hazırlanan bu kullanma kılavuzları, kullanıcıların ürünleri anlama ve uygulama başarısını en üst seviyeye çıkarmalarına da yardımcı olur. Bu olay ülkeler arasında olduğunda; Ülkelerin, ithalatla gelen ürünler değişik kuralları içerir. Buna göre bir çok ülke, en basit ürünlerde dahi kullanım kılavuzu bulunmasını ister. 

Bir çok üretici firma, ürünleri için kullanım kılavuzu hazırlamakta ve bu kılavuzları, ürünlerini ihraç ettiği ülkelerin diline tercüme ettirmektedir. Ürünler hangi ülke yada firmaya giderse gitsin bu kullanma kılavuzları evrensel dil niteliği taşıyan İngilizce ile çevrilmiş bir bölüme yer verir bu yüzden en sık ihtiyaç içeren çeviri dili İngilizcedir fakat bunun yanında da farklı diller yer alabilir. 

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Kullanım Kılavuzu Sözleşmesinde Tercumix Farkı

Kullanım Kılavuzu Sözleşmesi  sahip olduğumuz tecrübe süresince dünyaca ünlü birçok firmaya tercüme hizmetleri vermiş bulunmaktayız. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde müşterilerimize eşsiz özellikler sunmaktayız zira kullanma kılavuzu çevirisi yapılırken, belgelerin işlevleri göz önünde alınmalıdır bu nedenle kılavuz çevirisi yapılırken kılavuzun ilk hazırlanışından hareketle daha dikkatli hareket etmek gerekir. Bu noktada orijinal metin ve bilgilerden sapmadan titizlikle tercüme faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

Her türlü çeviri alanında olduğu gibi kullanım tercümesi alanında da firma olarak size üstün ve işsiz hizmet sunuyoruz. İstek doğrultusunda acil çeviri hizmetini ve hızlı teslimat hizmetini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Üstün güvenlik sağlayan Tercumix.com online tercüme bürosu olarak üstün gizliliğe de yer veriyoruz. Bir çok dile ev sahipliği yapıyor uygun fiyatlarımızla da piyasanın aksine dikkat çekiyoruz. Dünyanın  neresinde olursanız olun bize anında ulaşabilirsiniz. Kesintisiz olarak gece gündüz hizmet veriyoruz. Web sitemiz ve ya numaralarımızdan bize ulaşın.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Kullanım Kılavuzu Tercümesi

 

İngilizce Kullanım Kılavuzu Tercümesi

 

Fransızca Kullanım Kılavuzu Tercümesi

 

Rusça Kullanım Kılavuzu Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Kullanım Kılavuzu Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Kullanım Kılavuzu Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Kullanım Kılavuzu Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Kullanım Kılavuzu Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]