Letonca Teknik Tercüme 2021

Teknik tercümeler, içeriğin farklı olması, günlük hayatta kullanılan kelimelerden uzak kelimeler içermesi nedeniyle tercümesi en zor belgelerden biridir. Letonca teknik tercüme desteği için yeminli tercümanlar ve yeminli tercüman bürolarıyla iletişime geçebilirsiniz. Teknik tercümelerde diğer tercümeler gibi hassasiyet gerektirmektedir. Teknik tercümeyi yapacak kişinin bilgisi ve tecrübesi burada ön plana çıkmaktadır. Her tercümede dikkat edilmesi gereken noktalar olduğu gibi teknik tercümelerde de hassasiyet gerektiren hususlar vardır.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Letonca teknik tercüme esnasında nelere dikkat edilmelidir?

Teknik tercüme esnasında kullanılacak cümleler açık ve kesin olmalıdır. Ucu açık cümleler yanlış anlamalara mahal verebilmektedir. Tercümeyi yapacak olan yeminli tercüman bu konuda daha önceden tecrübeli olmalıdır. Letonca teknik tercüme esnasında kullanılan teknik terimleri önceden bilmeli gerekli durumlarda araştırma yaparak tercümeyi desteklemelidir. Eğer tercüme edilen belge notere onaylatılacaksa mutlaka yeminli tercümanlar tarafında tercüme yapılmalıdır; aksi durumlarda noter onayı alınamayacağı gibi ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlar ve karışıklıklar meydana gelebilmektedir.

Tercumix bünyesinde Letonca teknik tercüme

Yıllardır hizmet veren yeminli tercüme büromuz siz değerli müşterilerin kaliteli içeriklerle buluşması amacıyla kurulmuştur. Bu amaç doğrultusunda bizlere göndermiş olduğunuz belgeleri en kısa zaman içerisinde, kaliteden ödün vermeden ve uygun fiyat tekliflerimizle sizlere sunuyoruz. Letonca teknik tercüme alanında daha önceden yapmış olduğumuz tercümeleri göz önüne alarak sizlere bu konuda geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Sadece Letonca değil, farklı dillerin tercümesi konusunda sizlere hizmet sağlamaktayız. Bünyemizde çalışan yeminli tercümanlarla beraber sizlere günün her saati nerede olursanız olun hizmet sağlıyoruz. Gerekli görmeniz ve destek alma ihtiyacınız durumunda web sitemiz veya telefon numaramız aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Gerek duyduğunuz anlarda sizlere sadece bir tık uzaktayız.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Teknik Tercüme

İngilizce Teknik Tercüme

Fransızca Teknik Tercüme

Rusça Teknik Tercüme

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Teknik çevirilerde müşteri memnuniyetini korumak adına, profesyonel ekibi ile tercümeleri yapan ve ardından uzman editörler ile çalışan tercumix.com bir tık uzağınızdadır. Web sitemizden alacağınız iletişim bilgileri ile kaliteli teknik tercüme hizmetine ulaşabilirsiniz.

Almanca Teknik Tercüme
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Teknik Tercüme
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Teknik Tercüme
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Teknik Tercüme
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


  AcilDeğil