Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Lisans Sözleşmesi Tercümeleri

Lisans Sözleşmesi Tercümeleri 

Lisans Sözleşmesi Tercümeleri Firmanızın veya şahsi olarak geliştirdiğiniz ürün ve teknolojilerin başkaları tarafında kullanılması için izin vermeniz durumunda bir lisans sözleşmesi hazırlanması gerekmektedir. Farklı milletlerle yapacağınız sözleşmeler esnasında lisans sözleşmesi tercümesi hazırlanarak sorumluluklar ve beklentiler profesyonel olarak birden fazla dile dökülmüş olur. Bu belgenin resmiyet kazanması adına yapılacak en önemli adım noter huzurunda imzalanmasıdır.

Yabancı uyruklu biriyle yapacağınız lisans sözleşmelerinde karşı tarafla aranızdaki anlaşmayı pekiştirmek ve açık bir şekilde ortaya koymak için lisans sözleşmesi tercümesi sizlere yardımcı olacaktır. Elbette bu belgenin noter standartlarına uyması ve resmiyet kazanması için yeminli bir tercüman tarafından tercüme edilmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda noterde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Lisans Sözleşmesi Tercümesinde Tercumix Farkı

Lisans Sözleşmesi Tercümesi Sadece kendi geliştirdiğiniz ürünler değil, karşı tarafın geliştirdiği ürünleri de kullanmak için bu belgelerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu tarz durumlarda da yeminli tercümanlarımızdan yardım alarak belgenin size ne avantaj ve dezavantajlar sunduğunu görerek kendinizi daha güvende hissederek antlaşma yapabilir veya düzenleyebilirsiniz. Ne yazık ki düşük kaliteli hizmet veren tercüme büroları tarafından hazırlanan lisans sözleşmesi tercümesi zaman zaman anlaşmaların imzalanmadan bozulmasına neden olabilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer ayrıntı ise kullanılacak olan dildir. Cümleler mümkün olduğunca kısa ve açık olmalı; yoruma ve yasal açıklıklılara mahal vermeyecek şekilde hazırlanmalıdır. Kötü niyetli kişiler oluşabilecek açıklıklardan faydalanarak hakkınızı gasp edebilir. Çalıştığınız tercüme bürosu mutlaka bunun farkında olarak çalışmalıdır.

Tecrübeli ekiplerimizle lisans sözleşmesi tercümesi hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde öncelikle içerik kalitesini bozmadan ürünü ortaya çıkarmayı ve sizlere en hızlı biçimde ulaştırmayı hedefliyoruz. Bizden teklif almak için telefon veya internet sitemizi kullanarak kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Tercumix ailesi sizler için günün her saatinde hizmet vermektedir. Talep ettiğiniz belgeler hatasız bir biçimde sizlere iletilecektir.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Lisans Sözleşmesi Tercümesi

 

İngilizce Lisans Sözleşmesi Tercümesi

 

Fransızca Lisans Sözleşmesi Tercümesi

 

Rusça Lisans Sözleşmesi Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Lisans Sözleşmesi Çevirisi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Lisans Sözleşmesi Tercümeleri Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Lisans Sözleşmesi Çevirisi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Lisans Sözleşmesi Çevirisi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]