Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Lojistik Tercüme

Lojistik Tercümesi 

Lojistik Tercüme Lojistik dünya ekonomisini ayakta tutan ve büyük önem arz eden mühim bir sektördür. Kısaca lojistik nedir sorusunun cevabını verecek olursak, lojistik; tedarik zincirinin bir parçası olarak değerlendirilmekte ve ham madde, yarı-mamul, mamul ve ilgili bilgilerin üretim noktasının başından tüketim noktasına kadar, müşteri gereksinimlerini karşılamak amacıyla, etkin  ve düşük  maliyetli bir şekilde akış ve depolanması süreçlerinin, planlanması, uygulama ve kontrol edilmesi olarak tanımlanmaktadır.

 Uluslararası ticaretin temel unsuru ve vazgeçilmez yapı taşı olan lojistik faaliyetleri, nakliye sözleşmeleri, gümrük yazışmaları şartname ve bunun gibi gerekli belge ve dokümanların uluslararası nitelik kazanması sonucunda tercüme diğer bir deyişle çeviri faaliyetlerine gerek duyar. Bu hususta lojistik belgelerinin çeşitli dillere tercüme edilmesini anlatan lojistik tercümesi kavramı ortaya çıkmaktadır. 

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Lojistik Tercümesinde Tercumix Farkı

Lojistik Tercümesi farklı ve geniş bir yelpazesi olan lojistik belgeleri kapsamlı ve hassas bir çeviriye ihtiyaç duyar. Öncelikle lojistik alanların tespiti yapılmakta, ardından bu alanlara göre gerekli terminoloji belirlenmektedir. Ayrıca gümrük işlemlerinde yurt dışı giriş ve çıkış işlemlerinin gecikmemesi adına önlemler  alınarak gerekli belgelerin çevrilmesi büyük önem taşır. Tercumix.com online noter onaylı tercüme bürosu olarak, her alanda olduğu gibi Lojistik belgesi çevirisi hizmetinde de gerekli hassasiyeti göstererek sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadır. 

Tercüme hizmetinde ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyor, gecikmemesi adına hızlı çeviri faaliyetlerini hizmetinize sunuyoruz. Full time çalışan ekibimiz ve işinin ehli olan yeminli tercümanlarımızla daima hizmetinizde olmaktan mutluluk duyan ve uygun fiyatlarla dikkat çeken firmamız ülkelerle gerekli işbirliği karşısında size geniş bir dil kategorisi sunuyor. Siz de lojistik belgesi çevirisinde belgelerinizi profesyonel ve güvenilir ellere bırakmak istiyor iseniz bizi tercih ediniz. Web sitemizden ve bulunan numaralardan bize anında ulaşabilir bu bağlamda bilgi ve öneri alabilirsiniz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Lojistik Tercümesi

 

İngilizce Lojistik Tercümesi

 

Fransızca Lojistik Tercümesi

 

Rusça Lojistik Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Lojistik Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Lojistik Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Lojistik Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Lojistik Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]