Türkiye’nin En Yetkin Macarca Tercüme Bürosu

Dünyada yaklaşık olarak 15 milyon insan tarafından konuşulan Macarca Ural dillerinden biridir. Bu dili konuşan insanlar Avrupa’nın farklı bölgelerinde yaşamaktadırlar. Geçmişte Türklerle yolları kesişmiş olan bu milletin dilinde Türkçe izlerine rastlayabiliriz. Aynı zamanda Almanca, İtalyanca ve Fransızca gibi dillerden farklı kelimeleri bünyesinde barındıran Macar dili, 42 harften oluşan bir alfabeye sahiptir. Telaffuzu zor olan bir dildir, gramer olarak çok zor olmadığını söyleyebiliriz.

Uygun Fiyat Garantisi

Macarca tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Macarca tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz Macarca projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Türkler ve macarlar arasındaki ilişkinin tarihte eskilere dayandığını biliyoruz. Günümüzde de bu iki ülke arasında pek çok alanda iletişim kurulmaktadır. Macaristan konumu itibari ile turizm alanında ziyaretçileri ülkesine çekmektedir. Türk firmaları Macaristan’da pazar aramaktadır, siyasi ziyaretler yapılmaktadır ve aynı zamanda eğitim alanındaki gelişmelerle birlikte Macarca tercümeye olan ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Macarca diğer dillere nazaran daha az konuşulmakta olan bir dil olduğu için bu dile hakim olan tercüman bulmak pek kolay değildir. Dile hakim olmayan bir tercüman ile çalışmanız pek çok yanlış anlaşılmanın ortaya çıkmasına sebep olabilir. Telaffuzu zor olan bu dilde simultane tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda alanında uzman bir tercüman ile çalışmanız sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Yüksek Güvenlik

Macarca dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Macarca çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Macarca tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Macarca Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Macarca Tıbbi Tercüme

Macarca Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Macarca Teknik Tercüme

Macarca  Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

Macarca Hukuki Tercüme

Macarca Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

Macarca  Acil Tercüme

Macarca Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz

Macarca Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Yazılı tercüme hizmetlerinde tercüme yapacak olan kişinin bu iki dilinde yazı diline hakim olması gerekmektedir, bu nedenle hizmet alacağınız firma seçiminde özenli olmanız sizlere pek çok fayda sağlayacaktır. Sözlü ve yazılı Macarca tercüme ihtiyacınız olduğunda kaliteli hizmet almak için ziyaret etmeniz gereken tek adres tercumix.comdur. Alanında uzman profesyonellerden oluşan ekibimiz sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Ekibimiz ihtiyacınız olan tercüme metnini mümkün olan en kısa sürede sizlerle paylaşır. Fiyat teklifi almak için web sitemizdeki ilgili alana tercüme hizmeti almak istediğiniz metni yükleyebilirsiniz.

Macarca Tercüme Genel
14 TL
 • 1 Macarca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Macarca Tercüme İdeal
19 TL
 • 1 Macarca Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Macarca Tercüme Pro
26 TL
 • 2 Macarca  Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Macarca Tercüme Ultra
32 TL
 • 3 Macarca Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Macarca Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz Macarca tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Macarca çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Macarca çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Macarca Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil