Menşe Şehadetnamesi Tercümesi      

Menşe Şehadetnamesi Tercümesi Ülkelerin veya farklı ülkelerde bulunan firmaların birbiriyle alışverişi esnasında kullanılan belgelerden biri de menşe şahadetnamesidir. Bu belgeler gümrük işlemleri esnasında sık sık görüldüğü için menşe şahadetnamesi tercümesi en az belge kadar önemlidir.Bu belgelerde ürünler hakkında bilgi verildiği gibi ürünü taşıyan araç, ürün miktarı gibi bilgilerde bulunmaktadır. Belge hazırlanırken ne kadar hassas davranılıyorsa tercüme edilirken de en az o kadar hassasiyet gösterilmelidir. Gümrük işlemlerinin resmi işlemler olması ve bu alanda kullanılması sebebiyle tercüme esnasında dikkat edilmesi gereken ayrıntılar bulunmaktadır.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Menşe Şahadetnamesi Tercümesinde Tercumix Farkı

Menşe şahadetnamesi tercümesi oluşturulurken öncelikle belgenin muhatap olacağı ülke göz önüne alınmalıdır. Konu ülkenin resmi dilinin ne olduğu, belge içerisinde istediği ayrıntılar kontrol edilerek belge tercümesi bu doğrultuda hazırlanmalıdır. Tercümeyi yapacak yeminli tercüman bunları göz önünde bulundurarak gerekli hazırlıkları yapmalı, içeriği bozmadan en doğru biçimde tercümeye başlamalıdır. Kullanacağı dil konusunda geniş bilgiye sahip olduğu kadar karşı tarafın anlayacağı kelimeler seçmeli, gereksiz karmaşık cümlelerden ve kelimelerden uzak durmalıdır.

Elbette diğer bir dikkat edilmesi gereken nokta ise bilgilerin doğruluğudur. Belge hazırlanırken bilgiler kontrol edilip tercümanlara verilmelidir. İleride telafisi mümkün olan ama zaman kaybına neden olacak bu ayrıntıları unutmamakta fayda vardır.

Bu belgeler noter onaylı olması gerekebilir. Bunun için noterin kabul edeceği yeminli tercümanlardan destek alınmalıdır. Tercüme büroları bu konuda sizleri desteklemek için vardır.

Yeminli tercümanlarla sizlere hizmet veren Tercumix.com online tercüme bürosu sayesinde elinizde mevcut olan menşe şahadetnamesini en hızlı şekilde tercüme edebilirsiniz. İstediğiniz dil veya dillere tercüme edilecek belgeler sayesinde gümrüklerde ve yasal işlemlerde sorun yaşamadan ticaret yapabilirsiniz. Menşe şahadetnamesi tercümesi hakkında gereklilikleri, düzenlemeleri tecrübelerimizle bildiğimizden dolayı sizlere kaliteyi sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Bizim vizyonumuz en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Menşe Şehadetnamesi Tercümesi

 

İngilizce Menşe Şehadetnamesi Tercümesi

 

Fransızca Menşe Şehadetnamesi Tercümesi

 

Rusça Menşe Şehadetnamesi Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Menşe Şehadetnamesi Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Menşe Şehadetnamesi Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Menşe Şehadetnamesi Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Menşe Şehadetnamesi Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil